Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Lip 2010, 21:43 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
HP: 175
Society: Chlopaki z Ferajny
Nick w grze: Chudy
za 1k longtothów skill first aid oraz +1 stamina

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 09:34 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 0
Society: FoFW
Starajmy się podawać pełną informację:
Za 1k Longtooth'ów nagrodą jest +1 Staminy oraz wybór z pośród trzech umiejętności:
- Athletics,
- Explosive Projectile Weaponry Technology,
- First Aid.
* wartość skilla wstępnie szacowana jest na 49.53TT

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 11:45 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
ale nie rozumiem. longtooth wcale mocnym mobem nie jest, a dość "szczodra" nagroda o wartości około 1k ped może lub więcej. Czy MA zmieniało nagrody z innych mobów ? Czy longtooth po prostu jest tylko teraz i np za miech zniknie ?

Niby 50ped Explosive/FA/Athl to niewiele, bo 9k w skillu to coś 17xx ped tt chipa, ale tak czy inaczej miły gest i jakaś pomoc w dążeniu do skill pod guny limited wymagające lvl+60 etc osobom zainteresowanym rozwojem postaci i mocniejszą zabawą. hmm

PS. 90k ped z longtooth oO

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 13:42 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
Level napisał(a):
Czy MA zmieniało nagrody z innych mobów ? Czy longtooth po prostu jest tylko teraz i np za miech zniknie ?

nic nie slyszalem o zmianie nagrod z innych mobow, longtooth jak i eomon sa na chwile, pewnie za chwile wyemigruja i wroca za rok ;)

PS. opisy misji: http://entropedia.info/Chart.aspx?chart=Mission

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 13:48 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
JIIIS napisał(a):
Level napisał(a):
Czy MA zmieniało nagrody z innych mobów ? Czy longtooth po prostu jest tylko teraz i np za miech zniknie ?

nic nie slyszalem o zmianie nagrod z innych mobow, longtooth jak i eomon sa na chwile, pewnie za chwile wyemigruja i wroca za rok ;)

PS. opisy misji: http://entropedia.info/Chart.aspx?chart=Mission

dzięki, chyba sobie je porobię w wolnym czasie, a co mi tam :) szkoda, że longtooth zniknie :( w ogóle jakieś info wstępne albo przesłanki się pojawiły, kiedy koniec eventu ? ostatnio wysłałem parę pomysłów do FPC, Marco oczywiście odpisał po "jakimś czasie" czytaj pare tyg :P eh. fajnie byłoby ujrzeć znów kilka wymyślonych idei w patch notes jako new content :)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 14:35 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
Level napisał(a):
w ogóle jakieś info wstępne albo przesłanki się pojawiły, kiedy koniec eventu ?

nie ma jednoznacznych przeslanek, choc ostatnie ATH moze byc jakas przeslanka ;)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 15:08 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
Level napisał(a):
ale nie rozumiem. longtooth wcale mocnym mobem nie jest, ....

może i "mocny" nie jest ale 400 ped ammo z apisem+dante zabiło 27 szt tylko więc zrobienie 1k szt to imo wyczyn

ps dzieki za linka sobieski

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 15:43 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
400ped ammo z apisem+dante to tez nie wyczyn no nie przesadzajmy :P z resztą, ten mob ma 5k niecałe hp i mały dmg

gorzej z lootem, zła seria i masa pieniążków bezpowrotnie ucieka z ped-card :P ryzykowny hunt imo, but...who cares :mrgreen:

Profil Offline
PostPost został usunięty przez JIIIS 14 Lip 2010, 16:14.
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 16:24 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
to jest panie kolego jakieś 37 rund, a to niemało, no chyba że dla Ciebie pyk i jest. Właśnie w tych misjach chodzi o to żeby nabiegać sie za mobem, to przemiał niemały 400x37 z decayem ampa i apisa na oko 21k hmm ale dla Ciebie jak zwykle żaden wyczyn a dolicz po drodze 50, 250 i bodadj500 długich zębów, razem z 40kk przemielone ehhh

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 17:03 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Chudy napisał(a):
to jest panie kolego jakieś 37 rund, a to niemało, no chyba że dla Ciebie pyk i jest. Właśnie w tych misjach chodzi o to żeby nabiegać sie za mobem, to przemiał niemały 400x37 z decayem ampa i apisa na oko 21k hmm ale dla Ciebie jak zwykle żaden wyczyn a dolicz po drodze 50, 250 i bodadj500 długich zębów, razem z 40kk przemielone ehhh
nie rozumiem czemu taki negatywny ton pod moim adresem, ale nie wnikam, każdy ma prawo do gorszego dnia :P źle mnie zrozumiałeś, eh

misje, przynajmniej dla mnie właśnie, nie powinny być na dzień/dwa. Kwestia kto ma jakie środki i zwrot, może taki 1k longtooth potrwać miesiące albo góra parę dni. chyba w ciągu weekendu albo w wolnym dniu jesteś w stanie przemielić 3k ped na apisie+dante na luzie, tak w sumie na szybko na oko licząc:

400ped ammo (stanowi on 69% całego kosztu/strzał) z takim combo to około 42 minut ciągłego strzelania, pomóżmy to x 2 z racji beigania/lootowania/ = 84minuty

37 rund powinno zająć 3108 minut, czyli w zaokrągleniu 52 godziny

nie biorę pod uwagę innych czynników, z tytułu "rozmowy/partnerka/lagi/wstaw dowolny zabieracz czasu"

i tyle. Wiesz, apis+dante jak na dzisiejsze standardy dużego DPS nie ma, raczej powyżej średniej ale bez "rewelacji". Patrzę tylko w ujęciu dostępnego nam arsenału.

i nadal uważam, że mob silny nie jest, może ma spoooro hp, ale dmg poniżej przeciętnego i nie wymusza na graczu tak jak araneatrox itp do kupna dobrego pancerza i apteczki

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 18:07 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
HP: 180
Society: Kingsajz
Nick w grze: Northberg
Level, nagroda jest adekwatna do misji, jest porównywalna z misją na troxy (ten sam czas i koszt) - to i nagroda niemal taka sama.

www.kingsajz.ovh.org

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 19:07 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
ok, skoro tak uważacie, nie zamierzam się sprzeczać. Niech moderatorzy posprzątają plox, albo oddzielą temat, bo zaśmieciłem jak zwykle.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 19:18 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
witam

edytowalem post z misjami , jedno mam "ale" nie ma tam 500 szt na rippery (mysle ze znow jest Nova fragments za ta misje )
i zmartwiliscie mnie, ze eomony i Longtooth znikna , tak to zrozumialem , tzn kto nie ma obecnie mozliwosci czasowych,finasowych, etc. na ta chwile to niezrealizuje misji ? Czy ktorys "madry" moze sie dowiedziec jak to jest .

JC

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Lip 2010, 19:41 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HP: 222
ja myślę, że "event" potrwa z 1 miesiąc, a pod koniec będą wypadać części do wykonania DNA lol... Jeszcze ciekawa rzecz.. kiedy zabije się longtootha to najeżdżając na corpse można dostrzec napisz Exosaur corpse a nie longtooth ;) ...w sumie longtooth wydaje się być przerośniętym exosaurem i w rzeczy samej twórcy posłużyli sięmodelem exo do stworzenia longa ale mi osobiście się wydaje, że to zupełnie odrębny mob bez maturity ;) MA może rzucić jego części do wykonania DNA :) jak również eomona lub też jednego z nich.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 20:07 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
bo longtooth to oddzielny mob bez mutarity, wyjątek i tyle. Tak jak niektórzy dowódczy i unikalne roboty, np Warrior Elite czy sama Scylla i Lord Teleton sprzed paru lat

mimo wszystko uważam, iż już czas na DNA longtootha/eomona

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 20:39 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
@Mutak, Level:

z Entropedii:

The 'Longtooth' exarosaur is very rarely seen on Calypso. Scientists from the Zoological Institute believe its appeareance is somehow connected with the overall life cycle of the herd. This is as yet unconfirmed and the Longtooth remains a fascinating mystery.

nie sadze, zeby ktos z edytorow Entropedii wymyslal ten tekst, pewnie pochodzi z info moba ze skanu

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Lip 2010, 20:52 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
na 100% pochodzi ze skanu moba :) przecież prawie każdy mob ma jakiś fajny opisik, tak jak stare bronie mają i armory i to dodawało klimatu

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Lip 2010, 08:37 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HP: 222
taaaa, klimat, pamiętam ;) mmm to były czasy ;)
no ale teraz gra też ma swój nowy klimat :D ...szlak mnie trafia z ciągłych strat już lol

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Lip 2010, 08:58 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
Society: FoFW
Jak wiadomo Longtoothy oraz Eomony to mobki pojawiające się cyklicznie przy okazji tzw. "Mob migration". Z tego co słyszałem lub czytałem (nie pamiętam źródła niestety) migracja ma trwać do końca sierpnia. Kto się nie wyrobi nie musi panikować gdyż wystarczy poczekać ~rok na następną migrację i dokończyć.

Osobiście szczerze wątpię aby MA/FPC dopuściło drop części DNA tych mobów. Pojawiając się na stałe straci na atrakcyjności. Pojawiając się raz na rok robią na tych mobkach niewspółmiernie większą kasę. Wystarczy kuknąć ile osób na nich siedzi, zdominowały całą HoF listę - więc wystarczy aby sobie wyobrazić decay jaki leci szczególnie biorąc pod uwagę HP jakim dysponują tak jedne jak i drugie mobki.

Profil GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do: