Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2010, 20:42 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
HP: 0
JC Krakow napisał(a):
witam
pewnie znow temat rozdmuchacie do tego " jaki samochod ma sasiad ' ,piszcie na temat ,a Ci co nie graja lepiej niech nie opowiadaj "starych " legend jak to bylo jak ja bylem/am .... .

jakaś aluzja do mego postu ? lol. Te prawa się sprawdzają do dziś i na następne lata. Nie skupiałem się w poście na innych tak zwanych "factors" bo loot jest dynamiczny i ktoś może latać z Roman Ram Purifier (Dmg/PEC: 0.797 HP) i być na +, zdarza się.

wiesz JC...niektórzy nie grają, bo są w takim wieku, kiedy trzeba już na poważnie zabrać się za pieprzoną "karierę" i rozwijanie skilla i pracy , która daje fun, oraz jakoś dążyć do "ustawienia się". Pomijam już kwestie towarzyskie, te tez się rozwijają i jest ok. To tak btw.

czy skill za zaibicie 100 mobów daje dużo ? daje. Szkoda, ze pominęli drony. Dużo daję te 60ped combat reflex i pewnie innych skilli. To już coś. Dla niektórych graczy, to czysty zysk ten quest.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2010, 23:23 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
HP: 175
Society: Chlopaki z Ferajny
Nick w grze: Chudy
może troszkę offtop i ktoś to może poruszał ale nie sądzicie, że zręczniej byłoby wprowadzić powiedzmy punktację za zabite moby, np przy zadaniu zabij 100 troxów (obojętnie jakich) zrobić zdobądź 1000 pkt przy założeniu np że ypung ma 1, mature 2 ..... itp? bo ganianie za 1k merpów małych toż to z 2 dni trzeba, tak by się parę stalków pykło i po sprawie, czekam na opinie.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2010, 23:47 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
patrzac od strony gracza to dobry pomysl

patrzac od strony MA niestety nie przejdzie ;) chyba, ze punktacja bylaby bardziej odpowiednia np. do HP moba, gdyby bylo tak jak ty mowisz: young-1, mature-2, gdzie mature nie ma 2x wiecej HP niz young, wtedy do zakonczenia questa potrzebowalbys wydac mniej PED (MA nie pozwoli), wogole MA nie pozwoli na taka punktacje, bo im dobrze tak jak jest, im ma byc wygodnie nie nam ;) co nie zmienia faktu, ze nie bardzo mi sie usmiecha zabic 10 000 troxow ;)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2010, 23:51 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
dałem przykład zasady punktacji ogólnie, wiadomo że proporcjonalnie od "ciężkości" moba, wtedy nie tylko wygodne byłoby dla gracza bo również proporcjonalnie ładowało by się kasę w killing, co MA wyszłoby na 0. dlaczego o tym piszę? na pewnej miejscówce na kopaniu od ch.. i ciut ciut było fouli, teraz w 20 min latania bez sensu zabiłem raptem 30, szkoda czasu na to ...

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Maj 2010, 10:09 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
JC Krakow napisał(a):
.Ja sie spotkalem z takimi przypadkami ze lepiej nie pisac bo mnie nieraz az glowa boli co kto używał i używa w tej grze . to tyle i stop .

Ok. kończymy.

JC Krakow napisał(a):
Moja rada do wszystkich ,szczegolnie tych co dopiero zaczynaja ta gre , wezcie wszystkie misje ,nie musicie ich realizowac bo np przekraczaja wasze mozliwosci ,np ja mam trudnoscie ze zrealizowaneim pajakow i chyba je odpusze na dlugo. Po pierwsze warto zrelizowac wszystko do 100 szt . bo to jest oplacalne ,dostajecie duzo skilli ktore na codzien sa przyznawane bardzo wolno...

Tutaj się z Toba nie zgodzę. Ja bym się na miejscu "nowych" porządnie zastanowił. Ja raczej niebrał bym wszystkich misji. Ba, nie brałbym żadnej misji. Za ukończenie misji przyznawane są punkty atrybutów, które na początku lecą dość szybko więc wykonanie misji odłożyłbym na później kiedy powolny przyrost atrybutów staje się bardziej odczuwalny...

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Maj 2010, 17:34 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
witam

Sivy , i tak ,i nie . agilty czy sterngth rosnie szybko na poczatku ,ale daje pewnego kopa w HP,ktore daje wieksze mozliwosci na pozniejszym etapie polowania na cos wiekszego , oczywicie nie namawiam nikogo do realizowania 100 szt pajakow ,drok czy wariorow jezeli ma np 100 Hp albo 120 ,chyba ze ma dobry armor lub kogos na plecach z apteczka do pomocy ,ale wykonanie chociazby merp, foul , argonautow po 100 szt . daje juz cos . nastepne etapy sa juz sa dla niektorych trudniejsze i trzeba wylozyc gotowke oraz czas poswiecic .Ja mowie tylko zeby misje wziasc nie realizowac wszytkiego , zeby miec , ja osobiscie tak zrobilem na poczatku i system tak zadzialal ze realizujac np merp czy moliski wykonalem przy okazji foule oraz jedna misje posrednia z Troy, majac misje na troopery , zabicie 25 szt. zabijalem przy okazji droki , gdyz sa razem na jednym respanie kolo Jason , wiec dlatego o tym mowie .

Chudy byl taki event gdzie trzeba bylo zabic iles tam atroxow z punktacja za poszeczegolne maturity level , moze i to dobrze by bylo dla wysoko wyskilowanych postaci, ale musze ci sie przyznac ze np. mi sie latwiej zabijac atroxa mature niz younga , Young atakuje odrazu ,mature nieraz nie ruszy sie po 2-3 strzalach - mowie o riflach , nie pistolach czy melee, trace mniej decaya na armorze. co do wystepowania obecnie mobow , to MA zmienilo duzo w srednich mobach , foul teraz to jest rzadkosc na Eudorii ,tylko kolo Tp Issyle i camp Echidna ( malo i duze levele zmieszane z berykledami o najwyzszym poziomie ) kolo troy sa teraz w trawie i ciezko nieraz sie zorientowac co Cie atakuje i tez zmniejszono, na armaterze oprocz TI to sa dwa miejsca i to co wspomniales ale zmniejszone . to jest takie utrudnienie , co do ktorego poderzewam ze jest specjalnie zrobione - realizowac misje te co wymagaja duzo nakladu gotowki , feffoid, atrox, warrior ,droka , co do argonautow to niestety tak jak Sivy wspomnial nie oplaca sie polowac np. mnie bo cena irona jest na poziomie TT ,chyba ze sie dostanie 5-8 K wiec wtedy jest dobrze na karcie . I to mi sie nasunelo jeszcze jedno widze ze wysoko wyskilowane postacie wcale sie nie rzucily sie na misje po 1000 szt czy wiecej,ale moze mi sie to wydaje.

dlatego mam prosbe do Was jezeli znajdziecie lub wiecie gdzie wystepuja duze ilosci np foul , merp w jakis miejscach blisko Tp podajcie ( oprocz tych wymienionych przeze mnie ), oczywiscie wiem ze sa landy ale ja mowie o takich bez taxy :P.
JC
ps przepraszam za bledy w tekscie

Ostatnio edytowany przez JC Krakow, 07 Maj 2010, 00:05, edytowano w sumie 1 raz

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Maj 2010, 20:31 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
na shinook jest miejscówka bez taxy na 4 misje, mole, foule, merpy no i hiryju tak więc niby polecam ale wczoraj sie nalatałem żeby ubic 100 fouli..... co do misji na 1k troxów to jeszcze się zgodzę że można w kilku rundach bo chociażby w itace ich pełno tylko mielić ammo, ale 1k fouli? to już zakrawa na masochizm, tym bardziej ze jednak warto na sztuki walic youngi mały wydatek nawet przy wtopie, 100-200 ped za 1 agi to cena spoko imo, tyle ze na shinie sa gatherery i mocniejsze mole tak samo eh

proponuje przedstawiać konkretne miejscówki na moby z misji, ja na eudo nie byłem z 1-1.5 roku wiec nie wiem co sie pozmieniało, byłbym wdzięczny za pomoc (nie liczę itaki ;) )

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Maj 2010, 23:28 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
podpowiadam - zmienilo sie w cholere ,bylo tak pieknie a teraz jest do duszy.

kolo TP issyle ,Foul- young ,scout ,adult i gathere moze malo ale ja w niecala godzinne robie ponad 110 szt do 145 szt ,blisko tp , omijam moliski - straty po 100 szt + 500 szt to 38 ped , daja boar butki ,gnoma i pistol 2732 -rzadko ale jakis maly plusik jest . kolo Camp Echidna na W sa duze foule i tutaj juz trzeba biegac , nie polecam , kolo tp Eos malo i zmieszane z faucernixami tez nie polecam , na W od Eos jest outpust z misja tez tam bylem ale nie rozgladalem sie za bardzo chociaz moze warto tylko ze daleko , całą misje mozna zrobic na TI duzo i w jednym miejscu . Merp, z ogloszen an EF.com jest kilka landow , i padaj hofy do 1400 ped za younga. Moliski od Tp Isslye az do outpustu z misja na moliski mozna zrobic w ilosci do 16 600 szt czyli wszystko co potrzeba do zakonczenia tego moba- kurcze przedtem szukalem moliska ze swieca a teraz to ile chcesz to masz . Argonaut mozna wszystko zrobic kolo Twin , feffoidy kolo Fury ,armax -atlas haven na NE sa razem z moliskami , kolo scylia jak sie biegnie do wulkanu ale znow nie same +'"kochane facernixcy ", jest jeszcze kilka miejscowek z armaxami ale nie wszystkie ogladnalem . pozostale moby to napisze jak sie przygladne, staram sie sam sprawdzac ze wzgledu na to ze sam poluje a nie zawsze info na Etropedii sie sprawdza , oraz nieraz mi nie odpowiada teren .
JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2010, 20:23 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
coś strasznie małe zainteresowanie na forum :( nikt nie ćwiczy misji czy wszyscy mają to obcykane? tak czy siak dziś argo chyba zaliczę, GL

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2010, 23:48 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
duzo pedow trzeba przemielic , a nie kazdy moze sobie na to pozwolic.

Znalazlem stado Fouli na Eudorii , jest na S od outpustu w ktorym dostaje sie misje na Hiryiu ,ale zaczynaja sie od gurdiana do leadera .

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2010, 14:48 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 156
Society: P.L.
Nick w grze: Pawel Zari Zareba
Hejka. Dawno mnie nie było i pewnie nadal nie będzie tu i w grze ale mam pytanka:
1. jest jakiś licznik ile mobków ubiłeś ewentualnie ile jeszcze brakuje do zakończenia misji, czy sam musisz liczyć?
2. jak się wylogujesz w trakcie misji to musisz zaczynać od nowa czy leci dalej??

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2010, 15:18 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
@Zari

1. Jest licznik
2. Leci dalej

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2010, 17:04 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
witam
Zari , licznik jest , nie ma znaczenia czy przerwiesz daną misje kilka razy - tak jak Sivy napisał .
tylko pamietac trzeba ze w momencie ukazania sie na ekranie ze masz zaliczone np 100 szt argo , idziesz do NPC danego po "nagrode " za zabicie tych 100 szt i bierzesz nastepna misje na 500 szt., nie ma tak ze jest automatycznie nastepna misja > Npc Ci sie pyta za kazdym razem czy chesz nastepna misje .

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Maj 2010, 18:52 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
JC Krakow napisał(a):
Npc Ci sie pyta za kazdym razem czy chesz nastepna misje . JC

a jak odmowie to raczej moge po nia wrocic innym razem? nie probowalem jeszcze :D

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Maj 2010, 10:25 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
Ja odmówiłem kolejnej misji z Agronautami, wróciłem po nią nastepnęgo dnia i bez problemow rozpocząłem.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Cze 2010, 00:59 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 0
imo pod misje bym się podłączał w sensie co jest popularne i co ma lepszy współczynnik hofa

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Cze 2010, 16:33 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
zadna nie ma dobrego wspolczynika hofa. moze dla poczatkujacego gracza byc to stosowane ,ale np dla mojego avatra to
niestety nie im wyzszy poziom skilli tym mnijesze uzyskanie z malych mobow przezemnie hofa ( to moje zdanie ) ,ale jest zato inny wspolczynik , loot ktory ma dany moba i na tym trzeba sie oprzec

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 06 Cze 2010, 22:14 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2005
z innej beczki, jak tam wam idą misje z troxem? imo najlepsza nagroda. tzn najfajniejszy skill no i niemało go, tyle ze 16.5k szt raczej ciężko ubić heh, myślałem że pójdzie łatwiej

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Cze 2010, 08:17 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HP: 222
jeśli twierdzisz, że nie łatwo to znaczy jesteś słaby hunter ;) - a co z pająkami?
...ciekawe ilu graczy ukończyło tą misję z troxami lub pająkami :D?

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Cze 2010, 11:21 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
ano ja np jestem slaby hunter

misje z atroxami ukonczylo kilku graczy nie podali ilu ale domyslam sie ze niewielu - notabene skill za to nie jest dla mnie jakis rewelacyjny. Pajaki narazie nikt , Stryker zrobil max 1000 szt , moze zaczal dalej ale z tego co widzialem wystopowal.

Misje na atroxy czy pajaki widze jako team szybciej idzie zabijanie oraz zaliczanie poszczegolnych etapow i tak w wielu wypadkach zrobiono, np. feffoidy.

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do: