Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Mar 2010, 23:07 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HP: 222
mój awatar na forum wykonałem sam :D z fotki figurki stojącej na biurku - ot taka fajna figurka ;)

wracając do tematu...
Rozumem to tak, że zainstalowałeś grę, utworzyłeś konto, zalogowałeś się do gry, utworzyłeś avatara i teraz grając nie widzisz liter?

Zrób tak, będąc zalogowanym wciśnij klawisz PrtSc (print Screen) - powinien być po prawej stronie klawiatury między klawiatura numeryczną a alfanumeryczną - nad kursorami :D następnie wyjdź z gry odpal systemowego Paint'a (Start>programy>akcesoria>PAINT) z menu Paint'a wybierz EDYCJA, a następnie WKLEJ <- tym sposobem zrzucisz ekran z gry do Painta innymi słowy zrobisz screena z gry :D czy jak tam wolisz fotkę :D swojego widoku z gry. Jak masz już tego screena w Paincie możesz dorysować zaznaczając to o co Ci chodzi, chyba, że to widać gołym okiem i nie potrzeba zaznaczać to nie zaznaczaj. Jak skończysz malować na screenie z menu painta wybierz Plik, następnie zapisz jako <- wybierz typ pliku na jpg, wyżej wpisz nazwę pliku i wciśnij ZAPISZ. Teraz wejdź do folderu w którym zapisałeś ów screen (domyślnie jest to folder w moich dokumentach>moje obrazy, podczas zapisywania możesz zmienić ścieżkę np. na pulpit ;)) Takiego screena możesz teraz wreszcie wysłać nam na forum. W menu forum odszukaj guzik Galeria po kliknięciu guziora odczekaj aż się załaduje galeria następnie wybierz dział do którego chcesz przesłać fotkę, kliknij w ten dział, następnie odszukaj guzik WYŚLIJ OBRAZEK < kliknij go, otworzy się znowu dziwne okienko, odszukaj tam linie Plik < tu musisz wskazać uprzednio zapisanego screena poprzedzając to przyciśnięciem guzika przeglądaj, kiedy już wybierzesz swój plik wciskasz Otwórz, następnie na samym dole strony wciskasz WYŚLIJ, i czekasz :) po wysłaniu klikasz na swój screen lewym guziorem myszki (najlepiej w nazwę screena - bo wtedy otworzą Ci się szczegóły tego screena) kopiujesz Znacznik BBCode zdjęcia: np. [obraz]xxx[/obraz] do swojej wiadomości tutaj która następnie wysyłasz.

to chyba prostsze niż robienie fotki telefonem :D ??

...i kto powiedział, że nie chcę pomóc kalece?

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 17 Mar 2010, 11:17 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Society: Freelancer
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
XII napisał(a):

to chyba prostsze niż robienie fotki telefonem :D ??

:shock:

Dobrze, że w robocie mam zablokowanego imageshacka bo chyba bym pier*olnął ze śmiechu :lol:

@PAWELX27Y - czy odpalałeś w Client Loaderze opcję repair?

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Mar 2010, 16:56 
Newbie
Dołączenie:
Marzec 2010
uyti

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do: