Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Gru 2010, 21:45 
Newbie
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
HP: 0
Dzięki ludziska za info. Nie przypuszczałem że mój mały problemik wywoła tak burzliwą debate. Jeszcze raz wielkie DZIĘKI!! :ręka:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Gru 2010, 23:56 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
star, mi sie wydaje, ze zapomniales znajomym wspomniec, ze w tej "grze" nie chodzi o widoczki, trawke, zwierzatka, ect... :lol:
no chyba, ze koledzy aspiruja do szeroko rozumianej Polropii, zwlaszcza do klanu zwiedzaczy ;) (bez obrazy Poltropio, zwiedzacze wiedza o co biega ;)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Gru 2010, 00:24 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
nie
no ja zwiedzam , nie obrazam sie ,mam karte graficzna 8600 M ,jakos daje rade .
star ma racje , Ty tez Martre . ja sobie ziwiedzam , widoki sa THE BEST.
a powazniej kazdy kto "gra " musi miec do tej gry dobrego kompa , ten co tylko zbiera pedy to min . tylko zeby zobaczyl aukcjonera i cyferki .

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Gru 2010, 00:37 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Nick w grze: Martre
JC Krakow napisał(a):
a powazniej kazdy kto "gra " musi miec do tej gry dobrego kompa , ten co tylko zbiera pedy to min . tylko zeby zobaczyl aukcjonera i cyferki .

JC

true JC, ale.... kazdy kto kopie - ustawienia na minimum duzo lepiej to idzie, zwlaszcza jak w pole radaru wlazi zielona kropa, kazdy kto hunci mocne moby, absolutnie ustawienia na minimum, zielona kropa wlazaca w pole radaru robi takiego laga, ze ja pierdykam, szkoda fapa, ammo i lootu...
zwiedzanie, heh ok, zwiedzanie jest ok, tylko, ze kilka osob zrobilo ze zwiedzania istna sztuke przetrwania kazdego kolejnego VU, poczawszy od VU 10.0 ;P
pozdrawiam

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Gru 2010, 10:36 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2005
HP: 186
Nick w grze: www.project-ion.pl
coover napisał(a):
bowdej napisał(a):
1200 zł ( jakie powinien mieć pod zespoły-proc ram grafa) żeby pociągnoł tą grę :spłukany:

hie hie dobre

mój kosztował 12k i ciągnie high ledwo

Lol to masz pecha kolego :D mój kosztował 3.2k i high działa bez problemu (dopiero very High daje o sobie znać)

Ja Uważam że to kwestia dobrego wyboru (tzn. aby wszystkie podzespoły dobrze sie ze sobą zgrały).

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2010, 17:39 
Mediocre
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
HP: 96
Nick w grze: Star Rider
Martre napisał(a):
star, mi sie wydaje, ze zapomniales znajomym wspomniec, ze w tej "grze" nie chodzi o widoczki, trawke, zwierzatka, ect... :lol:
no chyba, ze koledzy aspiruja do szeroko rozumianej Polropii, zwlaszcza do klanu zwiedzaczy ;) (bez obrazy Poltropio, zwiedzacze wiedza o co biega ;)

grafika to jeden z aspektów tej gry tej gry i to jeden z głównych na równi z mechaniką i klimatem (tudzież jego brakiem ;) ), wbrew temu co właściciele komputerów z poprzedniej epoki próbują wmawiać :mrgreen: Entropia to dosyć droga i specyficzna forma rozrywki czego niektórzy uparcie nie chcą sobie uświadomić, poruszając się w oparach opowieści z dawnych czasów jak to na bugach, scammowaniu, kradzieży haseł można było zarabiać w niej kokosy. Oczywiście można "grać" ograniczając się tylko do przeglądania aukcji i ewentualnie handlu na placu jakiegoś miasta :mrgreen: Generalnie uważam że poniżej 2600zł będzie trudno znaleźć jakiegoś laptopa do gry, przy średnio- niskich ustawieniach grafiki. Te niskie to Anty Aliasing, poziom szczegółowości cieni i filtrowanie anizotropowe. Reszta parametrów na średnie, ewentualnie niektóre jak np. szczegółowość avatara czy poziom szaderów na nowych grafikach mobile można ustawić na wysoki.

"Lol to masz pecha kolego :D mój kosztował 3.2k i high działa bez problemu (dopiero very High daje o sobie znać) Ja Uważam że to kwestia dobrego wyboru (tzn. aby wszystkie podzespoły dobrze sie ze sobą zgrały)."

podaj model i wyposażenie, proc, grafikę, ilość pamięci, ustawienia sterownika karty graficznej, rozdzielczość i kilka zrzutów z fraps, bo jestem ciekaw czy te Twoje "działa bez problemu" to nie efekt placebo. Nie raz się spotkałem z osobami które twierdziły że 10-12 klatek/sek. były dla nich ultra płynną grą. O ile w strategiach turowych jak ktoś nie dba o oczy to da się przeżyć o tyle w FPS to kwestia "życia lub śmierci" :) I jeszcze kwestia ustawień grafiki, wyłączone filtrowanie anizotropowe, AA, mipmapy na najniższą jakość, wyłączone cienie i nawet na grafice klasy GF8600m da się pewnie resztę parametrów ustawić na high, co najwyżej przytnie przy dużej ilości avatarów czy mobów w polu widzenia, tylko jak to wyglądać będzie i ile to tak naprawdę będzie miało wspólnego z wysoką jakością obrazu???

Ostatnio edytowany przez Star Rider, 08 Gru 2010, 20:06, edytowano w sumie 1 raz

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Gru 2010, 19:29 
Newbie
Dołączenie:
Luty 2007
HP: 88
Nick w grze: Dies Auriga Irae
Znam parę osób grających na medium, a nawet low level grafie z sentymentu. Twierdzą, że na high gra wygląda geyowsko ;).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2010, 20:22 
Mediocre
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
HP: 96
Nick w grze: Star Rider
Auriga napisał(a):
Znam parę osób grających na medium, a nawet low level grafie z sentymentu. Twierdzą, że na high gra wygląda geyowsko ;).

A co mają mówić, skoro ego nie pozwala im na aprobatę rzeczywistości? :twisted:

Z drugiej strony lepiej być bogatym gejem, czy hetero zbieraczem metalu i innych puszek? :twisted: żeby nie było nie jestem bogaty, dlatego też uważam kupowanie laptopa do tej gry za poroniony pomysł, tudzież fantazję dla bogaczy, za takie same, a nawet mniejsze, pieniądze można złożyć duuużo bardziej wydajnego PC-ta, który pozwoli na w miarę komfortową rozgrywkę. Do tego skoro Entropię dość mocno przebudowują graficznie i wygląda na to że ten trend będzie się utrzymywać, będą też rosły wymagania sprzętowe, a laptopa w przeciwieństwie do "pieca" nie za bardzo daje się "upgrejdować", a jeżeli już to w niewielkim stopniu i kosztuje to znaaaacznie więcej, czyli laptopy "starzeją się znacznie szybciej".

Z trzeciej strony... hmm... avatary "samiczek" w entropii na ful detal, wyglądają czasami mrrrrrr... :mrgreen:

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Gru 2010, 09:56 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Society: Freelancer
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
Auriga napisał(a):

W to akurat mogę uwierzyć. Ja np. nie trawię EU na rozdziałce innej niż 1024 x 768 (wszystko na VH) - może jest i w tym odrobina sentymentu ale na 19" w innych rozdzielczościach czuję się w EU jakoś tak nieswojo, no i te małe literki... choć komp smiało dźwiga wyższą rozdzielczość.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Gru 2010, 12:18 
Unskilled
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
HP: 105
Society: KingSajz
Nick w grze: Lola Farfala Bobek
A ja gram tylko na low - zielsko strasznie utrudnia hunt.

Your account was created the 2006-09-23 at 15:01:40.

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Gru 2010, 14:29 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
Dzikowy napisał(a):

paliles? nie graj! :mrgreen:

ciekawe czy jest niezly odjazd jak sie trafi hofa na fazie ;)

Profil Offline
Kobieta
PostWysłany: 09 Gru 2010, 15:46 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
JIIIS napisał(a):
Dzikowy napisał(a):

paliles? nie graj! :mrgreen:

ciekawe czy jest niezly odjazd jak sie trafi hofa na fazie ;)

Pamietaj, ze on jeszcze gra na low ;) To musi byc odjazd :P

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 10 Gru 2010, 05:19 
Unskilled
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
HP: 105
Society: KingSajz
Nick w grze: Lola Farfala Bobek
Nie jeszcze, ale znowu. Po pierwsze nie muszę siedzieć na lapku, którego nie lubię, a po drugie po trawie ciężko siębiega :D

Your account was created the 2006-09-23 at 15:01:40.

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 10 Gru 2010, 06:45 
Amateur
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2006
Nick w grze: Nie pamiętam.
imprezki w domu też są fajne :D http://www.youtube.com/watch?v=9O1F8EHSTQM

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Gru 2010, 13:21 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 121
Nick w grze: Mariusz Garwen Szybki
Granie na lapku tez mi jakoś nie podchodzi, kupiłem sobie desktopa nowego
INTEL i3 530 2,93 Ghz
RAM 3 GB
Karta GF GTS 250
Po ściągnięciu odpaliło mi sie na High, i nawet działało ładnie (nie wiem ile FPS ale było płynnie)
Tylko że był problem taki że chłodzenie karty graf strasznie głośno pracowało. :roll:
Ponieważ zawodowo zajmuje się wymianą ciepła, stwierdziłem że takie chłodzenie mi nie odpowiada :)
Skróciłem się na Medium i teraz też jest ładnie, a wentylator tylko szumi a nie wyje.

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Gru 2010, 00:36 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Raddim napisał(a):
coover napisał(a):

hie hie dobre

mój kosztował 12k i ciągnie high ledwo

Lol to masz pecha kolego :D mój kosztował 3.2k i high działa bez problemu (dopiero very High daje o sobie znać)

Ja Uważam że to kwestia dobrego wyboru (tzn. aby wszystkie podzespoły dobrze sie ze sobą zgrały).

gdybym polegał na szcześci nie byłoby mnie tam gdzie jestem

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2012, 16:40 
Newbie
Dołączenie:
Październik 2012
Siema myślę żeby zacząć grać,ale aktualnie jestem za granicą i dysponuje tylko lapkiem ktorego ostatnio na szybko kupiłem a słyszałem,że troche lipa z tą grą na przeciętnych laptopach. Zanim zaczne sciagac chcialbym sie zapytać czy w ogole warto na tym sprzecie:
Dell Inspiron
procek AMD Athlon II P360 2.3 GHz dual-core
pamięć 4Gb DDR3
karta grafiki ATI Mobility Radeon HD 4250 (total available graphics memory -1917Mb Dedicate video memory 256Mb Shared system memory- 1661Mb) lipa ze zintegrowana

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 07 Paź 2012, 18:42 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
Society: bez socu
Nick w grze: Benek
witam mam inspirona 1545 i jakoś daje rade na niskich detalach więc możesz spróbować co prawda nie będziesz podziwiać w pełni grafiki no ale grać się da

Profil GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2012, 21:01 
Newbie
Dołączenie:
Październik 2012
Tak rozumiem,właśnie nie chodzi mi tam o podziwianie grafiki itp tylko zeby chociaz na niskich detalach gra chodzila no plynnie zeby mie bylo ścięć takich ,że sie grać nie da.Przykladowo nie wiem czy graliście w Eve Online no to nawet na niskich detach w kabinie kiedy sterowało się postacią to bardzo zamulalo ale już w przestrzeni statek wszystko chodzilo plynnie

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Paź 2012, 15:56 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Nick w grze: denton JC krakow
witam
mam laptopa z grafika ati 3450 , daje rade -ciezko przyznam ale na LOw detalach da sie u mnie grac . karta graficzna nieraz odmawia posluszestwa ale jestem uparty :P , z tym ze chodzenie w DELL jest lepsze niz u mnie . moja rada to wydziel osobna pzrestrzen na dysku u siebie tylko do tej gry .

JC
ps nie polecam na dluzszy czas grac na laptopach ,ale sie da . tez jestem za granica Polski

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do: