Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2012, 12:39 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
HP: 102
Nick w grze: Vertixen
Witam serdecznie wszystkich,

Z racji iz dawno nie bylo zadnego hunting loga postanowilem zalozyc i dla was, i sam dla siebie robic dokladne obliczenia bo do tej pory wszystko na oko liczylem - czas to zmienic :)

Moim celem beda wszalkiej masci Bercyledy poczawszy od Old do Old Alpha.

Dzisiaj poswiecilem prawie 3 godziny na zrobienie tego dla was, abyscie z duzo, duzo wieksza latwoscia mogli czytac wszystkie dane:

Berycled Log:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar-VW6l94mNhdGNOVWh3U25KUTNaNVJ4djQzWkpZUUE

Drones Log:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar-VW6l94mNhdEVKWlZnSjZqY3dYTks3Z1FWakJkaWc

Mam nadzieje, ze spodoba wam sie pomysl i jezeli macie cos ciekawego do napisania to piszcie bo to moj pierwszy hunting log :P Robie glownie go dla siebie, zeby wiedziec dokladnie ile idzie na hunt, ale pomyslalem dlaczego by sie z wami nie podzielic skoro ja np. sam osobiscie lubie czytac hunting logi innych graczy :)

PS. I jak myslicie, bo tak sie po tym huncie zastanawiam czy np. zamiast Geotrekow nie uzywac po prostu hermana? Bo to wydatek az 110 ped, a jezli uzywalbym hermanow to mysle, ze decay na arm/healing bylby o jakies 25 ped wiekszy, a 25 ped to nie zawsze 110. Tylko tez kwestia, ze skille mi tak szybko nie beda lecialy, sam nie wiem... Jak myslicie?

Pozdrawiam,
Vertixen

www.youtube.com/watch?v=xbCq5Zexfd4

Ostatnio edytowany przez Vertixen 31 Maj 2012, 20:29, edytowano w sumie 16 razy

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2012, 15:38 
Inept
Dołączenie:
Lipiec 2009
HP: 170
Society: Wildd3amons
Nick w grze: Kitana Desto Mudock
Świetnie że ktoś się odważył założyć taki temat.
Jeśli można to coś napisze:
1 Nie znamy twoich początkowych skili warto to też śledzić. :?:
2 Poszukaj tańszej broni proponuje Isis Cb13 wiele taniej.
3 Armor proponuje dopasować do tego moba. :!:
4 Mob kiedyś bardzo bity ostatnimi czasy sporadycznie widzę globy :!: :mrgreen:

Oczywiście będę śledził temat :D :shock:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2012, 16:17 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
@kitana
Dzieki za Twoja odpowiedz :)

1.
Z tymi skillami to powiem Ci, ze jest fajny pomysl nie pomyslalem o tym takze od teraz bede je wyliczac rowniez :)

2.
Wlasnie szukam caly czas wep bo przerzucilem sie z laseru na BLP 2 dni temu, takze mam narazie 11 hit, prawie 8 dmg BLP. Do isis musze doskillowac troche aby go uzywac ^^

3.
Armor to mysle, ze nie jest zly - rascal set + 7x2a plates

4.
Ja mam pecha do globow, takze... :P

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Maj 2012, 17:06 
Inept
Dołączenie:
Lipiec 2009
Gz za pierwszy glob :mrgreen:

Do blp Polecam emik S50 do skilować , co prawda to pistol ale większe moby i tak dolatują.
Grupa ARK wydaje sie droga :|
Armor wydaje się ok, policz czy nie opłaca się zdjąć do pałek 2a na rzecz medic- to zawsze skile
Osobiście długo używałem ISIS CB5 aż dobiłem do cb13.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 10 Maj 2012, 15:42 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
A dziekuje, tak niespodziewanie wyskoczyl ten glob ze dopiero po chwili sie zorientowalem - nie ma to jak ogladac TV podczas huntu :P

Wiesz ja wlasnie wole jednak z tymi platami bo jak sciagalem pare to troche kosily i w spokoju nie moglem telewizora poogladac bo musialem sie troche na grze skupiac :<

Runda 3 zostala dodana - zapomnialem o skillach w tej rundzie, od nastepnej juz na bank skille tez bede podliczal :)

Teraz caly loot 300~ ped mam na aukcji, a w balance zostalo mi 0,77 pedka dlatego kolejne rundy jak cos mi sie z aukcji sprzeda :)

Niedlugo dodam % z huntu, czyli ile procentowo sie zwrocilo

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 10 Maj 2012, 19:29 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
witam
w momencie uzyskania w huntu globa czy tez hofa zmieniasz miejsce oraz moba . to jest moja uwaga i tylko moja sugestia. jezeli nastawiasz sie na BLP to pozniej koszty ci wzrosna , musisz uwzglednic ze na tego typu broniach decay z kazdym levelem rosnie szybciej niz na LWT.
JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 10 Maj 2012, 21:32 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
HP: 145
nie pamietam gdzie na entropiaforum.com, ale bylo wyliczenie, ze od pewnego levelu koszta BLP pod katem LWT sa mniejsze. postaram sie znalezc ten post i tu go wkleje...

Image

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Maj 2012, 11:59 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
Ten kiedys przegladajac fora znalazlem, ze okolo 30-40 lvl levela jakos BLP wychodzil lepiej od laserow.

Nie no ja rozumiem, tylko tak sie zastanawiam jak jest lepiej.

Bo z jednej strony z Geotrekiem skille leca szybciej, ale chyba bedzie wieksze waste na wydawanie tego wep bo 2x Geotrek to wydatek 110 ped, i mysle, ze poki jestem biedny bo posiadam tylko od 200-500 ped zalezy jak wiatr wieje to mysle, zeby caly czas z hermana strzelac bo skille wolno, ale zawsze leca :P

Co wy o tym sadzicie? Lepiej meczyc sie z hermanem i nie wydawac tych 50 ped na 1x geotreka? Bo zamiast tych dwoch to wydaje mi sie ze mialbym decay wiekszy na arm/medi mial o jakies 30 ped, jak to wczesniej zreszta pisalem :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 11 Maj 2012, 22:52 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
Vertixen napisał(a):
A dziekuje, tak niespodziewanie wyskoczyl ten glob ze dopiero po chwili sie zorientowalem - nie ma to jak ogladac TV podczas huntu :P

jak gadałam ze Strykerem, to on zawsze podczas huntu oglada TV, czyta, odrabia zadania.. :P Ja doszłam tylko do etapu słuchania audobiooków i muzyki ;p

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Maj 2012, 11:13 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
Elanor napisał(a):
Vertixen napisał(a):

jak gadałam ze Strykerem, to on zawsze podczas huntu oglada TV, czyta, odrabia zadania.. :P Ja doszłam tylko do etapu słuchania audobiooków i muzyki ;p

No wczoraj lecial Najemnik z Senegalem i dopiero po huncie z orientowalem sie iz spadl Kinetic Attack Chip VI za 30 pedka lolz :D

Czasami warto bo wracasz z huntu smutny ze slabo a tu taka niespodzianka :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Maj 2012, 11:33 
Inept
Dołączenie:
Lipiec 2009
Wracając do tematu broni.
Polecam jednak pistol blp, jak się trochę podskilujesz z grupy asi-10 mają dobre eco i w miare nie drogie.
Z daleka moba ark walisz na przykład a dobijaj z pistol blp.
Co do lotów zawsze miło jak coś wpadnie niezauważone np. małe ESI :roll:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Maj 2012, 14:17 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
kitana napisał(a):
Wracając do tematu broni.
Polecam jednak pistol blp, jak się trochę podskilujesz z grupy asi-10 mają dobre eco i w miare nie drogie.
Z daleka moba ark walisz na przykład a dobijaj z pistol blp.
Co do lotów zawsze miło jak coś wpadnie niezauważone np. małe ESI :roll:

O ile mozna to tak powiedziec, to juz sie 'troche' podskillowalem poniewaz mam bodajze 12 blp hit, 8 dmg - rifle, a z blp dmg mam bodajze 5 skill.

To w jakiej kolejnosci bys polecil mi te pisto? Bo teraz bym strzelil 5 rund z pistoletem i zobaczyl czy faktycznie jest roznica :P

PS. Poswiecilem dzisiaj 3 godziny na zrobienie arkuszu w google abyscie latwiej czytali dane :)
Mam nadzieje, ze pomysl i sam wykres wam sie podoba ; P

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Maj 2012, 20:24 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2006
HP: 145
musisz udostepnic ten dokument, bo nie da sie go bez tego obejrzec...

Image

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Maj 2012, 21:54 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
PL napisał(a):
musisz udostepnic ten dokument, bo nie da sie go bez tego obejrzec...

Przepraszam calkowicie o tym zapomnialem, dokument juz do wgladu :)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Maj 2012, 16:53 
Inept
Dołączenie:
Lipiec 2009
Cytuj:
To w jakiej kolejnosci bys polecil mi te pisto? Bo teraz bym strzelil 5 rund z pistoletem i zobaczyl czy faktycznie jest roznica :P

O ile sie nie mylę to Emik S50 L powinien być dobry mieści sie w przedziale do 110%, kiedyś go berycloid lotował.
Do karabinów nie rozpędzał bym sie poza ten który masz. Najlepiej używać juz wymaksowane z niedużym dec.

Życzę powodzenia dalej w walce z bery

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Maj 2012, 14:14 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
Zaktualizowalem 4 dodatkowe rundy bo tyle zrobilem dokladnie od ostatniego czasu :)

Bardzo kiepskie rundy i tak, zastanawiam co by tu w tej chwili zrobic chyba musze przerzucic sie na cos innego, tylko kwestia na co ;)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Maj 2012, 15:25 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
Czy Bery daja wogole cos w loocie co ma jakas wartosc? Ja bym szukal moba, ktory daje cos do sprzedania (np. jak polowalem 1-2 miesiące temu na Longu to b. dobra cene mialy Basic Leather Extractors (do 200%) + Longu Skin (do 300%)). Czy teraz tak jest to nie wiem, dlatego trzeba się dobrze orientować, który mob co lootuje, co jest aktualnie drogie (np. ktore olejki) i tam iść :mrgreen:

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Maj 2012, 17:30 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
:) hihi teraz dobrze podobno lootuje w PANKu Polskim BHP - ok 210% po 30 latach :D

pozdro

PS: J3 napisał podstawę huntingu - idź tam gdzie dają browara :)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Maj 2012, 20:44 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Nick w grze: denton JC krakow
chcialbym zobaczyc to wyliczenie o lepszem eco BLP niz LWT . nie spotkalem sie z tym . jak macie to wklejcie to chce to poczytac .

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Maj 2012, 10:47 
Poor
Dołączenie:
Maj 2012
JIIIS napisał(a):
Czy Bery daja wogole cos w loocie co ma jakas wartosc? Ja bym szukal moba, ktory daje cos do sprzedania (np. jak polowalem 1-2 miesiące temu na Longu to b. dobra cene mialy Basic Leather Extractors (do 200%) + Longu Skin (do 300%)). Czy teraz tak jest to nie wiem, dlatego trzeba się dobrze orientować, który mob co lootuje, co jest aktualnie drogie (np. ktore olejki) i tam iść :mrgreen:

Wlasnie w tym problem, ze niby jak patrzylem na entropedii to teoretycznie maja jakies tam ciekawe looty, ktore moga wypasc tylko problem tkwi w praktyce... ;)

W praktyce, aby nie sklamac z tych "ciekawyszych" lootow na te wszystkie 10 rund udalo mi sie zdobyc Gremlin Shin Guards ( 13 tt value + 23 ped ) - za tyle sprzedalem na aukcji, raz jakis chip, ktory mial 145% mu i 40 tt value to tez jakos tam poszedl i ostatnie to 2x empik s50 ale to od razu do tt....
To by bylo wszystko na tyle rund. Tak to same oleje, woole, socket I compy itp... Ale to wszystko do TT wsadzam bo nigdy nie trzymam rzeczy, ktore maja mniej niz 105% mu poza muscle i eye oil bo to sobie do kraftu zbieram.

Dlatego wlasnie dzisiaj zakonczylem ostatnia, 10 runde na Berycledach. Teraz planuje poszukac jakiegos mobka, na kolejne 10 rund i przedstawie to w takich samych wynikach. Poszukam takich 4-5 mobkow, do kazdego zrobie 10 rund, porownam kazde i zobacze na ktorym najlepiej wychodzilem i skupie sie na nim.

Mam nadzieje, ze pomozecie mi razem poszukac jakiegos moba tylko prosilbym tak z wlasnego doswiadczenia i, ze tak powiem w miare 'na czasie', bo nie ma co patrzec na entropedie bo jak napisalem bedzie jak z Bercylami, w teorii git majonez, w praktyce lipton po calej bandzie... :<

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do: