Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Gru 2007, 10:24 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 20
KOSZTY:
ammo = 160
broń, armor, fap = 80 (w tym 36 armor)
razem = 240 ped

LOOT tt = 228
globy: brak
Bilans = 505 - 240 + 228 = 493 ped
całkowity loot = 4594 ped
całkowite koszty = 5003 ped

Średni zwrot po 20 rundach = -25,3
Średni procentowy zwrot po 20 rundach = 91,8%

skille:
HG ... -> 2890
Doge ... -> 830

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 21
KOSZTY:
ammo = 160
broń, armor, fap = 66 (w tym 28 armor)
razem = 226 ped

LOOT tt = 148
Bilans = 493 - 226 + 148 = 415 ped
całkowity loot = 4742 ped
całkowite koszty = 5229 ped

Średni zwrot po 20 rundach = -27,9
Średni procentowy zwrot po 20 rundach = 90,7%

skille:
HG 2890-> 2912
Doge 830 -> 847

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Sty 2008, 14:08 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Po przyjeździe postanowiłem wkleić te okropne... bleeee... wyniki

RUNDA 22-28
KOSZTY:
ammo = 7*160
broń, armor, fap = 462 (w tym 28 armor)
razem = 1582 ped

LOOT tt = 984
Bilans = 415 - 1582 + 984 = -183 ped
całkowity loot = 5726 ped
całkowite koszty = 6811 ped

Średni zwrot po 28 rundach = -42,25
Średni procentowy zwrot po 20 rundach = 84,0%
skille:
HG 2912-> 3278 (początkowo 2102 - przyrost wartości tt skilla = 21,78)
Doge 830 -> 957 (początkowo 490 - przyrost wartości tt skilla = 1,70)

Niestety nie publikowałem wyników tylko zapisywałem więc przeoczyłem moment zejścia z bilansem poniżej 100 ped ale nastąpił on ok 25 rundy.
Co dziwne looty drastycznie zaczęły spadać w rundach jak pojawiał się na poletku jeden określony avatar ;(... no ale to może tylko moja wyobraźnia... ;)

Eksperyment uważam za zamknięty.

Wnioski:
1. Dronowanie należy zacząć od najsłabszego spawnu najdalej na E od Jason, następnie przenieść się na bliższy ze średnimi dronami tez na E od Jason, w końcowej fazie można pozwolić sobie na wypady na N od Twin.

2. Zbrojkę należy dobrać zgodnie ze swoim poziomem HP, umiejętnościami paramedic oraz lvl Dogera. Początkowo (Norb.) Explorer+3b zamiennie Shogun lub Raskal+3B, na silniejsze Dronki Neme+3B zamiennie Vigi, na najsilniejsze Dronki Vigi+6A. Dla posiadających pożądne HP i poziom Dogera (HP>120, Doger>12 lvl) można brać słabsze zestawy na rzecz podfapowywania.

3. Drony 02 na najsłabszym spawnie mają podwyższona "agresywność" i podbiegają już z odległości wewnętrznego okręgu radaru, słabsze Drony - 01 można podejść. Na mocniejszych spawnach podwyższona "agresywność" wykazują 04 i powyżej - spawn średni - oraz 06 i powyżej - spawn koło Twin. Jeśli jesteśmy w stanie wytrzymać bez fapowania stado Dronów to w pierwszej kolejności killujemy najsłabsze aby nie nabijały nam dodatkowego decayu armora. W sytuacji kiedy szybko pasek HP leci nam w dół zaczynamy killowanie od najsilniejszego Drona.

4. Drony jak wiele innych mobów wykazują "wewnętrzne oko" polegające na zauważaniu avatara czasami nawet z samego końca radaru ale następuje to zawsze jak w pole widzenia Drona wejdzie inny avatar. Często dochodzi do "zawodów" między Dronami pt: "Który z Dronów więcej razy przebiegnie odległość pomiędzy dwoma avatarami"... ;)

5. Grupa 2-3 Dronów nie podnosi zauważalnie decayu armora. Grupy wielodronowe - powyżej 6 - zauważalnie podnoszą decay armora (przykładowo z 23 -> 38) dlatego ważne jest aby wyciągać Drony pojedyńczo ze stada i nie pchać się w pole widzenia kilku dronów na raz.

6. Bardzo często następuje respawn Drona w pobliżu i dochodzi czasami do sytuacji, że jak wpadniemy w "pole respawnowe" to nie można się odgonić od Dronów przez kilkanaście minut - w takim przypadku wskazane jest odbiegnięcie na odległość radaru albo jak kto woli na 3 zdrowaśki.

7. Na dzień dzisiajszy poza Neme Foots i Esi Drony nie posiadają w swoich magazynach nic ciekawego. Lubią też oczywiście zabawę w kamyki więc zabierają ze swoich posiadłości spore ilości Gazz i Erdo.

8. Pojedyńcze Drony - tajniacy - posiadają w plecakach warty uwagi Isis 41(L).

9. Drony lootują w periodach kilkudziesięcio minutowych i jeśli ktoś zamierza huncić powyżej godzinki to powinien przynajmniej na jedeno maximum trafić (chyba, żę pojawi się na początku wspomniany avatar - wtedy zgarnia on całą pulę ;) ). Zbliżanie się "lepszego" lootowania można zauważyć zwiększonymi ilościami kamyczków Gazz które zostawiają skąpe Drony.

Jak jeszcze mi coś przyjdzie do głowy to napiszę... ;)

pozdro

PS: W sumie 2 rundy przed rozpoczęciem eksperymentu jak doskillowywałem do K400L zlootowałem ESI 93 ped tt i poszło za 740 ped co biorąc dodatkowo pod uwagę wartość skilla Doge który się nabił (450 czyściutkich ped) na całym dronowaniu daje wynik zerowy w wartości karty EU. ;)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Sty 2008, 21:11 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
mam kilka uwag , dopiskow , nie wiem jak to nazwac

do punktu 3 -
wszystkie dronuy o numerach parzystych maja podwyzszona agresywnosc - 02 .04 .06 ,08, 10 na wszystkich respownach tak jest .
do punktu 4 -
nie do konca tak jest jak mowisz, to "zauwazenie" wystepuje tylko kolo Jason ze wzgledu na liczbe graczy , nieraz nie strzelam bo wiem ze dron wroci do porzedniego gracza ktory zaczal do niego strzelac . dron sie nudzi jak nic nie atakuje go, a obok stoja koledzy i tylko jeden jest przez ciebie zabijany, wiec szuka innego celu :=).

co do killrow dronow to znam kilku - i recze Ci ze mialbys jeszcze gorsze staty jakbys to robil 6 miesiecy wczesniej - zabierali wszystkie globale w ciagu 12 godzinn- Sheila , Czima , Etopia :=)

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Sty 2008, 10:27 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
HP: 180
Society: Kingsajz
Nick w grze: Northberg
Cytuj:
co do killrow dronow to znam kilku - i recze Ci ze mialbys jeszcze gorsze staty jakbys to robił 6 miesięcy wcześniej - zabierali wszystkie globale w ciagu 12 godzinn- Sheila , Czima , Etopia :=)

A co trzeba zrobić by wejść do tego szanowanego towarzystwa? ;) O tym, ze to prawda wiem doskonale. Nigdy nie miałem więcej niż 2 globy na godzine (na dronach oczywiście), a widzę, że niektóre avki regularnie walą po 4-5. Tylko od czego to zależy? Od skilli? Od wpłaconej kasy? Stażu w grze? Początkowo myślałem, że siekają z uberskiej broni i biorą 01 na 2 hity, ale cóż nic z tych rzeczy ;)
Fajne podsumowanie, jak skończę u siebie też dopisze parę zdań :) Szkoda tylko, że tak cienko ci poszło :/

www.kingsajz.ovh.org

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Sty 2008, 19:32 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
zalezy od ilosci ammo przetworzonego dziennie - jakies 1500 pedow to minimum ,
bronii -5 strzalow na drona 01 , czasu na spocie- 10 godzinn,

poprawka do wyzej mojego postu dron 07 jest juz agresywny sam doleci do ciebie , dron 06 jest troche mniej agresywny niz 07.

Jc

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2008, 17:03 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2006
HP: 0
Society: Kingsajz
Nick w grze: Tomasz Soltys Mud
Okta napisał(a):
...
Co dziwne looty drastycznie zaczęły spadać w rundach jak pojawiał się na poletku jeden określony avatar ;(... no ale to może tylko moja wyobraźnia... ;)...

...chyba, żę pojawi się na początku wspomniany avatar - wtedy zgarnia on całą pulę ;) ) ...

Zdradz nam o kogo chodzi, chociaz podejrzewam, ze to norb niegrzeczny!!! be norb!!!

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do: