Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Gru 2007, 11:11 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Witam.

Norb mnie wyprzedził z założeniem tematu o ok 25k ammo ;)...

Mam trochę inne założenia więc można będzie porównywać :)

Zacząłem od zera po wyprzedaży skilli i czekałem aż wyskilluje K400L i wczoraj to się stało więc:

ZAŁOŻENIA:
1. 1k PED na dronowanie,
2. Respawn -> Drony koło JC,
3. Podebrać jak najwięcej globów przed Norbem ;),
4. Spawanie dronów dopóki bilans będzie poniżej 100 ped,
5. Odsłonięcie SERENDIPITY jeśli bilans na to pozwoli,
6. Na każdą rundę zabierać będę 15k ammo Light +1.5k LightBLP+1.5k Medium

Wyposażenie:
Podstawowa broń: K400L+104,
Podstawowy armor: Nemesis+3B,
Podstawowa apteczka: Sk-20L
Broń do tagowania: Marber Bravo+104+Alekz+Abrer
Broń na "kocioł": Maddox IV+Beast,
Armor na "kocioł": Vigi+6A
Apteczka na "kocioł": Ek-2350

Zakupy:
K400L = 55.68 po 130% ( a taki dobroczyńca mi sprzedał ;) ) = 73 PED
Sprzęt L będę wliczał do KOSZTÓW w momencie kupienia.

RUNDA 1
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 69
broń L = 73
fap L = 40
razem = 332 ped

LOOT tt = 178 ped

Bilans = 1000 - 332 + 178 = 846 ped *
całkowity loot = 178 ped
całkowite koszty = 332 ped



Średni zwrot po 1 rundach = -154 :( **
Średni procentowy zwrot po rundach = 53,6% ***

skille:
HG 2102 -> 2135
Doge 490 -> 506

* - do bilansu dokładać będę plus wynikający ze sprzedaży itemów i minerałów, które trzeba "paczkować" po ok 100 ped i na giełdę.
** - Średni zwrot liczę jako (bilans - 1k ped)/ przez liczbę rund
*** - Procentowy zwrot jako (całkowity loot/ całkowite koszty)/ liczba rund *100%


pozdro

Nisko ale w koszty i zwrot tej rundy liczony jest całkowity koszt K400L i SK-20L... ale i tak coś za nisko... hmm... zobaczymy następną...


Ostatnio edytowany przez Okta 07 Gru 2007, 00:03, edytowano w sumie 2 razy

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Gru 2007, 19:36 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 2
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 80 (w tym 23,86 armor)
razem = 230 ped

LOOT tt = 298 ped
globy: 67, 102
Image Image

Bilans = 846 - 230 + 298 = 914 ped
całkowity loot = 476 ped
całkowite koszty = 562 ped

Średni zwrot po 2 rundach = -43
Średni procentowy zwrot po 2 rundach = 84,7%

skille:
HG 2135 -> 2184
Doge 506 -> 521



RUNDA 3
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 62 (w tym 16,22 armor)
razem = 212 ped

LOOT tt = 161 ped

Bilans = 914 - 212 + 161 = 863 ped
całkowity loot = 637 ped
całkowite koszty = 774 ped

Średni zwrot po 2 rundach = -45,6
Średni procentowy zwrot po 2 rundach = 82,3%

skille:
HG 2184 -> 2237
Doge 521 -> 532


Ostatnio edytowany przez Okta 07 Gru 2007, 00:04, edytowano w sumie 4 razy

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2007, 00:43 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
Posty: 359
HP: 180
Society: Kingsajz
Nick w grze: Northberg
Hmm, na razie cieńko, powiedz mi dlaczego zakładasz, że stracisz ten 1k? Co jeśli będziesz plusować w nieskończoność? (czego sobie i tobie życzę :P). Dużo na armor tracisz, może lepiej wyjąć plejty?


Profil Offline
PostWysłany: 05 Gru 2007, 00:47 
(TRESC USUNIETA PRZEZ AUTORA)


Ostatnio edytowany przez Level, 01 Sty 2008, 20:59, edytowano w sumie 1 raz

Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2007, 11:22 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 4
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 67 (w tym 17 armor)
K400L = 92 ped (tt=60,26)
razem = 309 ped

LOOT tt = 276 ped
globy: 61
Image

Ten globik był zdobyty "rzutem na teśmę". Ammo już się skończyło i zacząłem się teleportować do reviva i mnie dwa drony oblazły to odpaliłem zapasowego maddoxa i bach ;)
Bilans = 863 - 309 + 276 = 830 ped
całkowity loot = 913 ped
całkowite koszty = 1083 ped

Średni zwrot po 4 rundach = -42,5
Średni procentowy zwrot po 4 rundach = 84,3%

skille:
HG 2237 -> 2285
Doge 532 -> 543

Właśnie się zastanawiałem dlaczego taki duży w porównaniu do Norba decay armora. Pierwsza myśl to poziom Doge i najprościej sprawdzić to zakładając czyste Vigi. Druga myśl to sposób huncenia i tytaj pytanie do Norba: czy wchodzisz w stado czy zawsze starasz się jednego drona na sobie mieć?


Ostatnio edytowany przez Okta 07 Gru 2007, 00:05, edytowano w sumie 2 razy

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2007, 01:23 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
Posty: 359
HP: 180
Society: Kingsajz
Nick w grze: Northberg
Hehe, na tym screenie twój armor wygląda ubersko :)
Co do tego czy wchodzę w stado, to zdarza się, walę tylko korssem, jakoś nie mam cierpliwości do ściągania mobów :)


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2007, 11:56 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 5
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 69 (w tym 18 armor)
razem = 219 ped
LOOT tt = 108 ped
globy: brak

Bilans = 830 - 217 + 108 = 721 ped
całkowity loot = 1021 ped
całkowite koszty = 1300 ped

Średni zwrot po 5 rundach = -55,8
Średni procentowy zwrot po 5 rundach = 78,5%

skille:
HG 2285 -> 2331
Doge 543 -> 552

Ta runda była do kitu ale cóż nie jest celem samym w sobie profitowanie na maxa tylko jak najdłuższe utrzymanie się na spawnie aż być może uda się zrealizować jedno i/lub dwa z założeń... ;) Pomóc może w tym obniżenie w sytuacji krańcowagp wypedowania skilli do poziomu wyjściowego i wrzucenie kaski do puli ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 6
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 72 (w tym 20 armor)
razem = 222 ped

LOOT tt = 233 ped
globy: brak

Bilans = 721 - 222 + 233 = 732 ped
całkowity loot = 1254 ped
całkowite koszty = 1522 ped

Średni zwrot po 6 rundach = -44,7
Średni procentowy zwrot po 6 rundach = 82,4%

skille:
HG 2331 -> 2385
Doge 552 -> 567

Lekkie odbicie... Hmmm... bez globa i na plusie :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 7
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 63 (w tym 18 armor)
K400L = 117 ped (76.06 ped tt)
razem = 330 ped

LOOT tt = 230 ped
Plusik ze sprzedaży zgromadzonego gazz 63 czyste pedy
rzem CLOOT = 293 ped
globy: 57
Image

Bilans = 732 - 330 + 293 = 695 ped
całkowity loot = 1547 ped
całkowite koszty = 1852 ped

Średni zwrot po 7 rundach = -43,6
Średni procentowy zwrot po 7 rundach = 83,5%

skille:
HG 2385 -> 2400
Doge 567 -> 578


Ostatnio edytowany przez Okta 07 Gru 2007, 00:08, edytowano w sumie 3 razy

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2007, 13:29 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2005
Posty: 286
HP: 0
Nick w grze: Ar predus Ku
Używając kolorów w tekście weź pod uwagę to, że niektórzy używają srebrnego stylu forum i gówno widzą ;o


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2007, 16:40 
Amateur
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2005
Posty: 512
HP: 0
Society: Red Legion
Nick w grze: Michal Kedzior Bond
predus napisał(a):
Używając kolorów w tekście weź pod uwagę to, że niektórzy używają srebrnego stylu forum i gówno widzą ;o


Potwierdzam, tez mialem o tym napisac :)


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Gru 2007, 00:16 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Poprawione ;)

RUNDA 8
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 67 (w tym 19 armor)
razem = 217 ped

LOOT tt = 135 ped
globy: brak

Bilans = 695 - 217 + 135 = 513 ped
całkowity loot = 1682 ped
całkowite koszty = 2069 ped

Średni zwrot po 8 rundach = -60,9
Średni procentowy zwrot po 8 rundach = 81,3%

skille:
HG 2400 -> 2444
Doge 578 -> 589

Loot do d.. więc zmieniam spawn


RUNDA 9
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 98 (w tym 44 armor)
razem = 248 ped

LOOT tt = 469 ped
globy: 62, 60, 108
Image Image Image
Bilans = 513 - 248 + 469 = 734 ped
całkowity loot = 2151 ped
całkowite koszty = 2317 ped

Średni zwrot po 9 rundach = -29,6
Średni procentowy zwrot po 9 rundach = 92,8%

skille:
HG 2444 -> 2471
Doge 589 -> 615


Profil Offline
PostWysłany: 07 Gru 2007, 01:26 
(TRESC USUNIETA PRZEZ AUTORA)


Ostatnio edytowany przez Level, 01 Sty 2008, 20:47, edytowano w sumie 1 raz

Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2007, 11:11 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 10
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 74 (w tym 21 armor)
razem = 224 ped

LOOT tt = 78 ped a myślałem, że najgorszą rundę mam za sobą ;)
globy: brak
Bilans = 734 - 224 + 78 = 588 ped
całkowity loot = 2229 ped
całkowite koszty = 2541 ped

Średni zwrot po 10 rundach = -41,2
Średni procentowy zwrot po 10 rundach = 87,7%

skille:
HG 2471 -> 2292
Doge 615 -> 631

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 11
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 63 (w tym 22 armor)
K400L = 130
razem = 343 ped

LOOT tt = 187
gazz = 61 ped czyste po odliczeniu kosztów
razem = 248
globy: brak
Bilans = 588 - 343 + 248 = 493 ped Hmmmm to chyba półmetek ;(
całkowity loot = 2477 ped
całkowite koszty = 2884 ped

Średni zwrot po 11 rundach = -46,1
Średni procentowy zwrot po 11 rundach = 85,9%

skille:
HG 2492 -> 2516
Doge 631 -> 644

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 12
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 63 (w tym 18 armor)
razem = 213 ped

LOOT tt = 297
globy: 67
Image
Bilans = 493 - 213 + 297 = 577 ped
całkowity loot = 2774 ped
całkowite koszty = 3097 ped

Średni zwrot po 12 rundach = -35,2 (wow przekroczyłem magiczną liczbę -40)
Średni procentowy zwrot po 12 rundach = 89,6%

skille:
HG 2516 -> 2567
Doge 644 -> 662

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 13
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 75 (w tym 21 armor)
razem = 225 ped

LOOT tt = 162
globy: brak
Bilans = 577 - 225 + 162 = 514 ped
całkowity loot = 2936 ped
całkowite koszty = 3322 ped

Średni zwrot po 12 rundach = -37,4 (wow przekroczyłem magiczną liczbę -40)
Średni procentowy zwrot po 12 rundach = 88,4%

skille:
HG 2567 -> 2593
Doge 662 -> 681


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2007, 12:07 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
Posty: 1880
HP: 102
Society: www.EF.pl
Nick w grze: Mortifer Kemoiz
Hym... Ja dzis z ciekawosci podliczylem jak mi idzie na tych dronach <bo zostalo mi na karcie 12x ped :D>. Ale jak zaczalem podliczac gazz, 2x esi, kase zamrazona w korsach to sie okazalo ze jednak maly ale plus.

Pzdr.

PS Okta nie poddawaj sie cisniemy tym blaszakom!

edit:
koszt ghosta i fapa na mocniejszych dronkach (02-08) to ~25 ped :/
koszt pixi i fapa na mocniejszych dronach to ~20 ped
koszt pixi i fapa na slabych dronach (01) to ~15 ped

Wybieram droge pixi na 01. Loot taki sam jak na mocniejszych, fa leci a nie ma stresow ze dostane krita i leze.
Info chciales wiec prosze ;)


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Gru 2007, 13:06 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 14
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 51 (w tym 12 armor) Najmniejszy decay osiągnięty pojedyńczym ściaganiem moba lub powolnym podchodzeniem - max 3 mnie obłaziły.
razem = 201 ped

LOOT tt = 138
globy: brak
Bilans = 514 - 201 + 138 = 451 ped
całkowity loot = 3074 ped
całkowite koszty = 3523 ped

Średni zwrot po 14 rundach = -39,2
Średni procentowy zwrot po 14 rundach = 87,3%

skille:
HG 2593 -> 2623
Doge 681 -> 691

półmetek po raz drugi przekroczony... ciekaw jestem czy się odbije jakimś itemkiem od powolnego zbiżania się do granicy 100 ped w bilansie.


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Gru 2007, 11:03 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 15
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 73 (w tym 21 armor)
K400L = 142 (90,99 ped tt)
razem = 365 ped

LOOT tt = 421
globy: 85, 116
Image Image
Bilans = 451 - 365 + 421 = 507 ped
całkowity loot = 3495 ped
całkowite koszty = 3888 ped

Średni zwrot po 15 rundach = -32,9
Średni procentowy zwrot po 15 rundach = 89,9%

skille:
HG 2623 -> 2656
Doge 691 -> 712

Ta runda była ciekawa pod względem mini globów... leciały co kilkunastego drona i bardzo umilały dronowanie... Nadchodzi VU więc różnie to może być...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 16
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 61 (w tym 15 armor)
razem = 211 ped

LOOT tt = 220
gazz = 50 ped (czyściutkie pedziki z aukcji po odjęciu kosztów)
razem = 270
globy: 56
Image
Bilans = 507 - 211 + 270 = 566 ped
całkowity loot = 3765 ped
całkowite koszty = 4099 ped

Średni zwrot po 16 rundach = -27,1
Średni procentowy zwrot po 16 rundach = 91,9%

skille:
HG 2656 -> 2693
Doge 712 -> 729

Ostatnia runda przed VU ;)


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2007, 11:59 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
brrr lagi jak nic na dronach... apteczkę wyjąć jest niemożliwe... brrr


idę na małą rundkę na twixa... znaczy twoksa... znaczy troksa... znaczy troxa aby wyprostować nadgarstki po gięciu blachy a jak już odlaguje to wracam na drony po hofa... w końcu teraz to żaden problem ;)

pozdro


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2007, 11:45 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 17
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 64 (w tym 21 armor)
razem = 214 ped

LOOT tt = 264
globy: brak
Bilans = 566 - 214 + 264 = 616 ped
całkowity loot = 4029 ped
całkowite koszty = 4313 ped

Średni zwrot po 17 rundach = -22,6
Średni procentowy zwrot po 17 rundach = 93,4%

skille:
HG 2693 -> 2800
Doge 729 -> ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUNDA 18
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 105 (w tym 42 armor)
razem = 255 ped

LOOT tt = 232 (w tym 16.18 ESI)
globy: brak
Bilans = 616 - 255 + 232 = 593 ped
całkowity loot = 4261 ped
całkowite koszty = 4568 ped

Średni zwrot po 18 rundach = -22,6
Średni procentowy zwrot po 18 rundach = 93,3%

skille:
HG 2800 -> ...
Doge ... -> ...

ESI liczę do lootu po tt a dopiero jak opylę albo wykorzystam do wliczę markup. Skille chwillowo nie odzwierciedlają postępów z powodu huntu troxowego i sockowego zrobionego w trakcie ale od następnej rundy już normalnie.


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2007, 17:24 
Green
Dołączenie:
Czerwiec 2005
Posty: 203
HP: 112
Society: Freelancer :P
1000 + calkowity_loot - calkowite_koszty != bilans
czemu? czegos nie doczytalem?


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2007, 21:12 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
Posty: 359
HP: 180
Society: Kingsajz
Nick w grze: Northberg
Co wam tak te esi leca, ja nie trafilem żadnego od kilu miesiecy... :(
No i ciągle mnie przeraża ten decay armora, ja po wymianie vigi na explorera +3B i fap80 na t15 zbiłem koszty armora i fapa na 7-8ped z markupem łącznie (sic!) A ty masz 40ped za sam armor... może naprawdę warto sprawdzić inny zestaw?


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2007, 00:32 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Nort pewnie, że da się z moimi skillami obniżyć do 12 ped ale te 40 ped było w Vigi+6A na dronach koło Twin i do tego 4 razy telepnałem się w stadko ok 10 mobów ;(

własnie zamierzam sprawdzić nowy zestaw na dronach 01 i dam wyniki z 3 rund

pozdro

RUNDA 19
KOSZTY:
ammo = 150
broń, armor, fap = 44 (w tym 4 armor)
razem = 194 ped

LOOT tt = 105
globy: brak
Bilans = 595 - 195 + 105 = 505 ped
całkowity loot = 4366 ped
całkowite koszty = 4763 ped

Średni zwrot po 19 rundach = -26,1
Średni procentowy zwrot po 19 rundach = 91,7%

skille:
HG ... -> ...
Doge ... -> ...

Decay armora niesamowicie niski dlatego że biłem drony 01 koło JC w Koboldzie+3B. Zagrożeniem było stado kilku dronów lub zestaw 03,02+kilka 01. Z pojedyńczymi sztukami bezproblemowo szło jak po maśle i tylko co 3-5 drona musiałem się podfapowywać a ponieważ do tego celu używam sk-20L (jak na razie) sumarycznie decay dużo niższy. Oczywiście to są słabe drony więc nie da się przenieść tych wyników na spawn JC przed laskiem lub koło Twin i do tego b. słaby loot (w sumie to byłem uparty aby sprawdzić jak spawn sypie a sypał non stop nl i raptem dwa minigloby).


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Gru 2007, 10:24 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
RUNDA 20
KOSZTY:
ammo = 160
broń, armor, fap = 80 (w tym 36 armor)
razem = 240 ped

LOOT tt = 228
globy: brak
Bilans = 505 - 240 + 228 = 493 ped
całkowity loot = 4594 ped
całkowite koszty = 5003 ped

Średni zwrot po 20 rundach = -25,3
Średni procentowy zwrot po 20 rundach = 91,8%

skille:
HG ... -> 2890
Doge ... -> 830


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


RUNDA 21
KOSZTY:
ammo = 160
broń, armor, fap = 66 (w tym 28 armor)
razem = 226 ped

LOOT tt = 148
globy: brak
Bilans = 493 - 226 + 148 = 415 ped
całkowity loot = 4742 ped
całkowite koszty = 5229 ped

Średni zwrot po 20 rundach = -27,9
Średni procentowy zwrot po 20 rundach = 90,7%

skille:
HG 2890-> 2912
Doge 830 -> 847


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2008, 14:08 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Posty: 783
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Po przyjeździe postanowiłem wkleić te okropne... bleeee... wyniki

RUNDA 22-28
KOSZTY:
ammo = 7*160
broń, armor, fap = 462 (w tym 28 armor)
razem = 1582 ped

LOOT tt = 984
globy: brak
Bilans = 415 - 1582 + 984 = -183 ped
całkowity loot = 5726 ped
całkowite koszty = 6811 ped

Średni zwrot po 28 rundach = -42,25
Średni procentowy zwrot po 20 rundach = 84,0%
skille:
HG 2912-> 3278 (początkowo 2102 - przyrost wartości tt skilla = 21,78)
Doge 830 -> 957 (początkowo 490 - przyrost wartości tt skilla = 1,70)


Niestety nie publikowałem wyników tylko zapisywałem więc przeoczyłem moment zejścia z bilansem poniżej 100 ped ale nastąpił on ok 25 rundy.
Co dziwne looty drastycznie zaczęły spadać w rundach jak pojawiał się na poletku jeden określony avatar ;(... no ale to może tylko moja wyobraźnia... ;)

Eksperyment uważam za zamknięty.

Wnioski:
1. Dronowanie należy zacząć od najsłabszego spawnu najdalej na E od Jason, następnie przenieść się na bliższy ze średnimi dronami tez na E od Jason, w końcowej fazie można pozwolić sobie na wypady na N od Twin.

2. Zbrojkę należy dobrać zgodnie ze swoim poziomem HP, umiejętnościami paramedic oraz lvl Dogera. Początkowo (Norb.) Explorer+3b zamiennie Shogun lub Raskal+3B, na silniejsze Dronki Neme+3B zamiennie Vigi, na najsilniejsze Dronki Vigi+6A. Dla posiadających pożądne HP i poziom Dogera (HP>120, Doger>12 lvl) można brać słabsze zestawy na rzecz podfapowywania.

3. Drony 02 na najsłabszym spawnie mają podwyższona "agresywność" i podbiegają już z odległości wewnętrznego okręgu radaru, słabsze Drony - 01 można podejść. Na mocniejszych spawnach podwyższona "agresywność" wykazują 04 i powyżej - spawn średni - oraz 06 i powyżej - spawn koło Twin. Jeśli jesteśmy w stanie wytrzymać bez fapowania stado Dronów to w pierwszej kolejności killujemy najsłabsze aby nie nabijały nam dodatkowego decayu armora. W sytuacji kiedy szybko pasek HP leci nam w dół zaczynamy killowanie od najsilniejszego Drona.

4. Drony jak wiele innych mobów wykazują "wewnętrzne oko" polegające na zauważaniu avatara czasami nawet z samego końca radaru ale następuje to zawsze jak w pole widzenia Drona wejdzie inny avatar. Często dochodzi do "zawodów" między Dronami pt: "Który z Dronów więcej razy przebiegnie odległość pomiędzy dwoma avatarami"... ;)

5. Grupa 2-3 Dronów nie podnosi zauważalnie decayu armora. Grupy wielodronowe - powyżej 6 - zauważalnie podnoszą decay armora (przykładowo z 23 -> 38) dlatego ważne jest aby wyciągać Drony pojedyńczo ze stada i nie pchać się w pole widzenia kilku dronów na raz.

6. Bardzo często następuje respawn Drona w pobliżu i dochodzi czasami do sytuacji, że jak wpadniemy w "pole respawnowe" to nie można się odgonić od Dronów przez kilkanaście minut - w takim przypadku wskazane jest odbiegnięcie na odległość radaru albo jak kto woli na 3 zdrowaśki.

7. Na dzień dzisiajszy poza Neme Foots i Esi Drony nie posiadają w swoich magazynach nic ciekawego. Lubią też oczywiście zabawę w kamyki więc zabierają ze swoich posiadłości spore ilości Gazz i Erdo.

8. Pojedyńcze Drony - tajniacy - posiadają w plecakach warty uwagi Isis 41(L).

9. Drony lootują w periodach kilkudziesięcio minutowych i jeśli ktoś zamierza huncić powyżej godzinki to powinien przynajmniej na jedeno maximum trafić (chyba, żę pojawi się na początku wspomniany avatar - wtedy zgarnia on całą pulę ;) ). Zbliżanie się "lepszego" lootowania można zauważyć zwiększonymi ilościami kamyczków Gazz które zostawiają skąpe Drony.


Jak jeszcze mi coś przyjdzie do głowy to napiszę... ;)

pozdro

PS: W sumie 2 rundy przed rozpoczęciem eksperymentu jak doskillowywałem do K400L zlootowałem ESI 93 ped tt i poszło za 740 ped co biorąc dodatkowo pod uwagę wartość skilla Doge który się nabił (450 czyściutkich ped) na całym dronowaniu daje wynik zerowy w wartości karty EU. ;)


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sty 2008, 21:11 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Posty: 828
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
mam kilka uwag , dopiskow , nie wiem jak to nazwac

do punktu 3 -
wszystkie dronuy o numerach parzystych maja podwyzszona agresywnosc - 02 .04 .06 ,08, 10 na wszystkich respownach tak jest .
do punktu 4 -
nie do konca tak jest jak mowisz, to "zauwazenie" wystepuje tylko kolo Jason ze wzgledu na liczbe graczy , nieraz nie strzelam bo wiem ze dron wroci do porzedniego gracza ktory zaczal do niego strzelac . dron sie nudzi jak nic nie atakuje go, a obok stoja koledzy i tylko jeden jest przez ciebie zabijany, wiec szuka innego celu :=).

co do killrow dronow to znam kilku - i recze Ci ze mialbys jeszcze gorsze staty jakbys to robil 6 miesiecy wczesniej - zabierali wszystkie globale w ciagu 12 godzinn- Sheila , Czima , Etopia :=)

JC


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2008, 10:27 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
Posty: 359
HP: 180
Society: Kingsajz
Nick w grze: Northberg
Cytuj:
co do killrow dronow to znam kilku - i recze Ci ze mialbys jeszcze gorsze staty jakbys to robił 6 miesięcy wcześniej - zabierali wszystkie globale w ciagu 12 godzinn- Sheila , Czima , Etopia :=)


A co trzeba zrobić by wejść do tego szanowanego towarzystwa? ;) O tym, ze to prawda wiem doskonale. Nigdy nie miałem więcej niż 2 globy na godzine (na dronach oczywiście), a widzę, że niektóre avki regularnie walą po 4-5. Tylko od czego to zależy? Od skilli? Od wpłaconej kasy? Stażu w grze? Początkowo myślałem, że siekają z uberskiej broni i biorą 01 na 2 hity, ale cóż nic z tych rzeczy ;)
Fajne podsumowanie, jak skończę u siebie też dopisze parę zdań :) Szkoda tylko, że tak cienko ci poszło :/


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Sty 2008, 19:32 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Posty: 828
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
zalezy od ilosci ammo przetworzonego dziennie - jakies 1500 pedow to minimum ,
bronii -5 strzalow na drona 01 , czasu na spocie- 10 godzinn,

poprawka do wyzej mojego postu dron 07 jest juz agresywny sam doleci do ciebie , dron 06 jest troche mniej agresywny niz 07.


Jc


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Sty 2008, 17:03 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2006
Posty: 382
HP: 0
Society: Kingsajz
Nick w grze: Tomasz Soltys Mud
Okta napisał(a):
...
Co dziwne looty drastycznie zaczęły spadać w rundach jak pojawiał się na poletku jeden określony avatar ;(... no ale to może tylko moja wyobraźnia... ;)...

...chyba, żę pojawi się na początku wspomniany avatar - wtedy zgarnia on całą pulę ;) ) ...


Zdradz nam o kogo chodzi, chociaz podejrzewam, ze to norb niegrzeczny!!! be norb!!!


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group • tłumaczenieDesign by CvX! and Ateush based on style by Ercan Koc

Planet Calypso