Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Maj 2008, 19:32 
Inept
Dołączenie:
Wrzesień 2007
HP: 0
Society: Kanwo
Nick w grze: Mati Byczek Rakiewicz
Czytam to wszystko i inne tematy i jakoś nie mogę znaleźć jednej potrzebnej mi instrukcji, a mianowicie, aby zrobić wypłatę konto musi być na mnie - to w Eu i bankowe, a ja tak dawno zrobiłem to konto w EU, że nie mam pojęcia czy założyłem je na prawdziwych danych. Adres wstawiłem poprawny tylko jak sprawdzić wpisane imię i nazwisko? Co się stanie jak zrobił bym wypłatę na inną karte kredytową ? Czy z wypłatami z Eu muszą być takie problemy ? :?

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Maj 2008, 19:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
Society: FoFW
wszelkie dane konta sobie możesz sprawdzi na stronie głównej gry w dziale >my section<

..a wpłaty możesz dokonać np. poprzez system ukash co nie zahacza w żadnym stopniu o dane osobowe.

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Maj 2008, 21:19 
Inept
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Nie żebym był przemądrzały, ale jesteś w błędzie :P chyba (albo ja źle szukam). Tam gdzie wskazujesz abym sprawdził patrzałem nawet wcześniej, ale nie widzę odpowiedzi na moje pytanie.

jedynie adres, tel, województwo itp.

screen

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Maj 2008, 21:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
racja , rzuciłem z pamięci - choć biorąc pod uwagę, że masz tam podany adres, to chyba dasz radę po prawdziwości owego wydedukować czy podałeś dane prawdziwe czy tez nie.

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2008, 17:46 
Inept
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Wiesz no niezbyt, bo pierwsze konto było na moja mamę :), bo miała konto w banku, a teraz drugie konto założyłem w eu, albo na siebie, albo na mamę i tu rodzi się dylemat, bo po adresie nie poznam, bo mamy ten sam (chociaż czasem wolał bym mieć inny :P), podejrzewam jednak, że to konto założyłem na siebie, bo miałem już wtedy konto bankowe, ale pewności nie mam, a raczej mi na niej zależy. Znasz może jeszcze jakiś inny sposób na poznanie na kogo mam zarejestrowane to konto?

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2008, 20:00 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
Skoro jeszcze musisz pytać to zdradzę Ci takie magiczne słowo: support!

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Maj 2008, 20:10 
Inept
Dołączenie:
Wrzesień 2007
No jo angielski to odpada, bo jak ja coś pisze w tym języku to jedynie poprzez stronę www.translate.pl inaczej ani be ani me :P Napisze im jakiś list to będą mieli polewek do końca miesiąca. Więc będę wdzięczny za pomoc w napisani tego listu, najlepiej na pw. Z góry dzięki.

dobra dzięki już poradziłem sobie - za złotówki można wszystko :P

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do: