Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 26 Maj 2006, 22:19 
Newbie
Dołączenie:
Kwiecień 2006
HP: 105
Max napisał(a):
Soory, czy ktoś pamięta link do strony ze skilami (jaka profesja daje jakie skile). Np. co robić, aby Inteligence wzrosło. Skanowałem wczoraj gościa z Agility 50, a Inteligence 118, trochę mnie to zaszokowało.
Dzięki i pozdrawiam

a co ile 'komunikatow' rosna glowne skille? Pokazuje mi sie, ze 'wlasnie wzroslo agility' a liczba sie nie zmienia....

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Maj 2006, 00:41 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2005
HP: 0
Society: Poltropia
Nick w grze: Posse
bartman napisał(a):
a co ile 'komunikatow' rosna glowne skille? Pokazuje mi sie, ze 'wlasnie wzroslo agility' a liczba sie nie zmienia....

W zależnosci od "zaawansowania" skilla, im wiecej go masz tym mniej rośnie na każdy komunikat (oraz te komunikaty wyświetlaja sie rzadziej)
Co do Aglity to zycze dużo cierpliwości bo idzie topronie (wręcz stoi w miejscu). Jezeli chcesz sprawdzić ile skilla daje komunikat to otwórz sobie liste skilli ("K") - moze troche przeszkadzać ale musisz to zrobić np. w czasie walki. Nastepnie gdy dostaniesz komunikat zamknij i otwórz tą liste (2 razy "K") wtedy ona sie zakutalizuje i zobaczysz o ile podciągnał sie pasek :)

Hmm przeczytałem jeszcze raz Twojego posta - jeżeli masz na mysli komunikat "You'r agility skill has just raised" czy jakos tak ;) dawno go nie widzialem heh, to musi tez wzrosnąć liczba Agility, jezeli nie to spróbuj relog, no albo coś przeoczyłes

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Maj 2006, 08:28 
Initiated
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2005
HP: 110
Ano agility mam 49 i nie za bardzo chce dalej rosnąć. Właśnie zastanawiałem się niedawno, czy nie mam na to pewnego sposobu, "sprytnego myka", że tak powiem - ale niestety na razie nie za bardzo mogę próbować z powodu braku kasy (bo próba kosztuje trochę i wymaga nieco cierpliwości - jednak zdecydowanie mniej niż przy normalnym skilowaniu).

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Maj 2006, 18:14 
Able
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Nick w grze: Harddy DUCH Cooldice
a propos AGILITY ... ja po ponad 1.5 roku grania 90% spędzonego na polowaniach bez skillowania jakoś specjalnie agility mam prawie 67 ... teraz agil rośnie beznadziejnie szybko...

kiedyś były sposoby na duże agility, różne, np stanie w ringu 1 z fap5 a drugi z manmph i bardzo tanim kosztem na autokliku jeden walił a drugi sie fapował... nabijali sobie skille i agility, sposobów było dużo... modfap i 50 snbli na siebie...większość ludzi obecnie z dużym agil właśnie w ten sposob sobie go nabili.... przeginka i tyle my już ich nigdy nie dogonimy :(

Born : Port Atlantis, 12.09.2004 (11:32 AM)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Maj 2006, 21:18 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Society: Shaolin
Nick w grze: Laguna Radas PL Meteor
duch nie martw sie, przyjdzie taki czas ze atrybuty bedzie mozna ladowac na chipy :P tylko teraz pytanie w jaki sposob to MA rozwiaze i kiedy 8)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Maj 2006, 09:42 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Society: Poltropia
to samo z intelli nabitym na scanerach, bez szans na dogonienie

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2006, 17:39 
Newbie
Dołączenie:
Kwiecień 2006
Posse napisał(a):
bartman napisał(a):

Co do Aglity to zycze dużo cierpliwości bo idzie topronie (wręcz stoi w miejscu). Jezeli chcesz sprawdzić ile skilla daje komunikat to otwórz sobie liste skilli ("K") - moze troche przeszkadzać Hmm przeczytałem jeszcze raz Twojego posta - jeżeli masz na mysli komunikat "You'r agility skill has just raised" czy jakos tak ;) dawno go nie widzialem heh, to musi tez wzrosnąć liczba Agility, jezeli nie to spróbuj relog, no albo coś przeoczyłes

chodzi o 'costam agility improved' - widzialem to pare razy, ale jak jest 44 tak zostalo. Widze, ze teraz wszyscy maja podobnie, wiec sie nie przejmuje ;-). dzieki.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Maj 2006, 18:17 
Amateur
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
Society: Kingsajz
Nick w grze: Furion Fox PL
"Your agility has improved"
Chyba cos takiego....
Noo ja mam agility 27 i sie wkur(%^@#%), ze mi wolno leci a co dopiero takim co maja 70 +....

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Sie 2006, 17:10 
Newbie
Dołączenie:
Czerwiec 2006
Witam .
Wlasnie mi sie odkryl nowy skil " Power Catalyst " .
Podstawowe skile w Mindforce :

Biotropy - 1502
Concentration - 1045
Psychotropy - 2000

Ciekawi mnie jak wygladaly te skile u innych w momencie odkrycia tego skila .

Pozdro dla Radasa :)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Sie 2006, 20:30 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Congratulation Mura :omur: 8)

dzieki za zdrowe wspolzawodnictwo, oboje walczylismy o pierwszenstwo w odblokowaniu go :oops: no niestety mnie jeszcze brakuje kilku skilli podejrzewam :( ale juz jestem blisko wiec bede na dobrym drugim miejscu :)

ja mialem drobna niedyspozyje :piwko: (kto byl wtedy na vetrillo ten wie) dlatego pewnie zostalem w tyle :P

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 19 Sie 2006, 13:28 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
HP: 162
Society: SoD
Nick w grze: sexi69 sexowna69 sexy69
Troche tego nie czaje w tym tygodniu odblokowałem CGA ale mam ine staty gdzie mi tam do tego 2500 Prosper lub 4000 Perception
Cytat:
19.Calypso Ground Assesment: (2500 Prospecting / 4000 Perception)

Moje tak wyglondajom na ten czas oczywiście jak odblokowałem CGA to staty były jeszcze mniejsze

Image

No i jakby był ktoś tak miły i mniej więcej wyliczył kiedy odblokuje następny skil w Miningu

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 20 Sie 2006, 00:25 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
heh te dane dotyczace skilli od minigu sa stare i nieprawdziwe :) postaram sie to zmienic jak najszybciej

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Sie 2006, 18:14 
Green
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Society: CzF
sexy69 napisał(a):
Troche tego nie czaje w tym tygodniu odblokowałem CGA ale mam ine staty gdzie mi tam do tego 2500 Prosper lub 4000 Perception
Cytat:
19.Calypso Ground Assesment: (2500 Prospecting / 4000 Perception)

No i jakby był ktoś tak miły i mniej więcej wyliczył kiedy odblokuje następny skil w Miningu

jakis czas temu MA zmienilo wymagania na niektore skile , wymagania na CGA zostalo zmniejszone o polowe czyli z 2,5k w prospie na mniej wiecej 1,7k

Nastepny skill to pewnie bedize extraction przy kolo 2,5k w miningu/drillingu, no a potem mineral sense, ale to juz kolo 4k w prospie (bez chipowania)

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lip 2009, 14:31 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Poradnik przeniesiony tutaj
Ten topic do zamknięcia.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do: