Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Lip 2005, 16:25 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2005
Posty: 1318
HP: 0
Society: Poltropia
Nick w grze: Posse
Project Entropia jest nastepną generacją interaktywnej, komputerowej rozrywki. W PE (Project Entropia) możesz wejść do świata z zadziwiającym 3-wymiarowym środowiskiem, używając komputera i internetu. PE jest wielkim wirtualnym światem, gdzie miliony użytkownikow mogą oddziaływać wzajemnie na siebie w tym samym czasie. PE ma prawdziwy system ekonomiczny, który pozwala Tobie – użytkownikowi, wymienić prawdziwe pieniądze na PED (Project Entropia Dollar), a te z kolei możesz zamienić z powrotem na rzeczywistą walutę. Gra jest bezpłatna, nie ma żadnych miesięcznych opłat, co oznacza, że poza opłatami za połączenie internetowe, nie płacisz nic. Wszystko co potrzebujesz to oprogramowanie, które jest rozpowszechniane róznymi drogami, np. przez internet albo na darmowych CD umieszczanych w magazynach komputerowych.
Kiedy zdecydujesz sie na wejście do świata PE jako jego obywatel, będziesz mógł stworzyć Twoją własna 3-wymiarowa postać. To jest proste, ponieważ będziesz używał systemu kreacji postaci, który określa wolność wyboru, jaki PE ma do zaoferowania. Gra daje możliwość doświadczenia życia w środku wielkiego wirtualnego świata na Twój sposób. PE zaznajomi Ciebie ze społecznymi układami pomiędzy ludźmi całego globu, a także z prawdziwymi interaktywnymi-serwisami w środku tego niewiarygodnego świata. PE jest także zamierzony, aby ulatwić spełnienie Twoich marzeń i fantazji przez doznawanie przygód w tym rozwijającym się science-fiction świecie. Dla wszystkich tych, którzy sa zaznajomieni z terminem „massive multiplayer online role-playing games” (rodzaj wieloużytkownikowej interaktywnej gry fabularnej – przyp. tłum.) albo MMORPG w skrócie, PE jest tego typu grą, a nawet więcej. Jeśli nie wiesz co oznacza taki typ gier – czytaj dalej.

Wzorem gier typu MMORPG, świat Project Entropia jest przygotowany do zabrania Ciebie na fabularną podróż w przyszłość, do miejsca położonego daleko od Ziemi, poza zbadane granice przestrzeni. Punkt centralny świata w PE jest skupiony na jednej kolonii, znajdującej sie na odległej planecie zwanej Calypso. Świat na Calypso jest pod stałą rozbudową, początkowo będzie zawierał trzy duże kontynenty, z pokaźnie rozwiniętymi miastami, gdzie Ty zaczniesz swoje życie. Miasta zaoferują Ci wielki wirtualny plac zabaw do współoddziaływań społecznych z innymi graczami w tym prosperującym środowisku. Środowisko to będzie zawierać różne formy instytucji, interaktywne serwisy i różności w wirtualnej rozrywce.

Wraz z innymi graczami będziesz miał okazje do rozpoczęcia aktywnej roli w rozbudowie całkiem nowej cywilizacji, do zwiedzania całych kontynentów na tym rozwijającym się świecie i do przejmowania terenów gdzie możesz stworzyć nowe społeczności. Wybierając opuszczenie spokojnych i bezpiecznych miast, możesz zostać zmuszonym do walki przeciwko dzikiej, nieoswojonej naturze, przeciwko wrogim mutantom i zaczepnym robotom. Będziesz musiał nauczyć się używać wszystkich dostępnych środków i rosnącej kroci Twoich zdolności, sił psychicznych, odwagi, współpracy i sprzętu, aby odzyskać utraconą kraine. Podejmij wyprawy badawcze i uchyl rąbek tajemnicy przeszłości do poznania głębiej opowieści o Project Entropia, w trakcie gdy przyszłość pojawia się przed Tobą jako rosnąca pajęczyna zagadek, która przybierze fabularne rozmiary. Cokolwiek możesz odkryć jest tylko początkiem, a cokolwiek zrobisz może wpłynąć na zmianę losów całego świata Calypso.

przetłumaczone dawno temu z głownej strony gry przez Tomasso


Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group • tłumaczenieDesign by CvX! and Ateush based on style by Ercan Koc

Planet Calypso