Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 18 Lis 2009, 13:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2005
Posty: 3452
HP: 133
Society: Poltropia
REGULAMIN FORUM

Obowiązuje od 18 listopada 2009 r.

Każdorazowe korzystanie ze strony entropiauniverse.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

1. Warunki rejestracji i utrzymania konta
1.1. W celu założenia konta należy wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto na forum.
W formularzu należy podać nazwę użytkownika, prawidłowy adres e-mail, hasło dostępu i płeć.
Po wypełnieniu formularza system automatycznie wysyła wiadomość z linkiem umożliwiającym aktywowanie konta.
1.2. Login nie może zawierać wyrazów uważanych za obraźliwe, podszywających się pod kogoś innego oraz adresów stron internetowych. Jeżeli zarejestrowałeś taki login napisz do administratora forum o zmianę loginu. W przeciwnym wypadku konto zostanie usunięte.
1.3. Jeśli masz problemy z obsługą forum - zacznij od przeczytania FAQ.

2. Zasady pisania postów
2.1. Zanim zadasz pytanie kliknij na link: SZUKAJ - być może już ktoś opisał rozwiązanie Twojego problemu.
2.2. Jeśli jesteś nowy w grze - zacznij od przeczytania tutoriali i poradników oraz działu dla początkujących zanim zadasz pytanie.
2.3. Jeśli chcesz coś poprawić, nie dopisuj kolejnego postu - zawsze możesz kliknąć na przycisk Image
2.4. Nie odpowiadamy na posty, które łamią regulamin!!! Posty takie należy zgłaszać Moderatorom forum poprzez użycie przycisku Image który znajduje się w prawej górnej części każdego postu.
2.5. Nie używaj wulgaryzmów (nie próbuj "oszukiwać" automatycznej cenzury), nie ubliżaj innym i zachowuj się kulturalnie ! Pamiętaj też, że niewiedza innych nie jest powodem do szyderstw - więc daruj sobie naigrywanie z innych.
2.6. Posty piszemy w odpowiednich działach/tematach, treść ma być z sensem i też na temat! Do offtopicow i luźnych dyskusji może służyć Shoutbox.
2.7. W postach, podpisach itp. nie można umieszczać treści reklamowych. Dotyczy to przede wszystkim reklam/linków do konkurencyjnych stron zewnętrznych lub oferujących komercyjne usługi w świecie Entropia Universe. Decyzja co jest reklamą lub jaki link jest niedozwolony należy do obsługi forum i nie podlega dyskusji. Jeśli chcesz zamieścić reklamę lub link skontaktuj się najpierw z Administratorem.
2.8. W postach/podpisach/avatarach nie wolno umieszczać jakichkolwiek linków do skryptów/apletów itp wpływających na pracę skryptów forum. Wykrycie takiego zachowania, jak i każdego, które naraża bezpieczeństwo forum grozi blokadą dostępu.
2.9. W postach/podpisach/avatarach itp. nie można umieszczać treści pornograficznych, niezgodnych z prawem, obraźliwych lub mogących urazić w inny sposób. Nie podajemy też odnośników do tego typu stron.
2.10. Na forum piszemy po polsku i poprawnie ortograficznie ! Kto ma wyjątkowe problemy - polecam Firefox'a z wbudowanym słownikiem.
2.11 W związku z zapisem w regulaminie korzystania z Entropia Universe oraz podejrzeniami o wykorzystywanie forum do sprzedaży PED ze skradzionych kont od dnia 04.02.2008 zabronione jest:
-oferowanie lub w jakiejkolwiek formie ogłaszanie (treść postu, podpis itp) chęci kupna lub sprzedaży wirtualnych przedmiotów (ze szczególnym uwzględnieniem PED) za realną walutę.
Próby złamania zakazu, lub "cwaniakowania" w celu ukrycia transakcji zakończą się ostrzeżeniem lub blokadą dostępu.

3. Pozostałe zasady forum
3.1. Podpis - powinien mieć max 3 linijki i (lub) 500x100 pikseli (to już prawdziwy max i nieelegancki delikatnie mówiąc), musi mieć rozsądną wagę i nie może spowalniać lub utrudniać funkcjonowania forum. Nie umieszczamy żadnych reklam (chyba, że za zgodą administratora).
3.2. Użytkownik dokonujący rejestracji/logowania do serwisu zgadza się na przetwarzanie danych podanych w formularzu rejestracyjnym do celów administracyjnych i użytkowych forum.
3.3. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie poczty elektronicznej zawierającej informację nt. aktualności ze świata Entropia Universe, aktualności z innych współpracujących stron lub for oraz ważne informacje dotyczące pracy forum.
3.4. Wszelkie dane podane w formularzu rejestracyjnym są przechowywane w zabezpieczonej bazie danych, do której dostęp mają jedynie Administratorzy. Informacje te (w tym adresy e-mail) nie będą przekazywane ani sprzedawane innym osobom lub firmom.
3.5. Za porządek na forum razem z Administratorem odpowiadają Moderatorzy - oni decydują, które posty łamią regulamin i jakie podjąć kroki w celu poprawy sytuacji. Ich decyzje są ostateczne. Ewentualne nadużycia zgłaszać Administratorowi.
3.6. Posty łamiące regulamin będą usuwane - w szczególnych przypadkach poprawiane.
Za łamanie regulaminu forum grozi otrzymanie ostrzeżenia, co może spowodować ograniczenie lub całkowitą blokadę dostępu do Forum.
3.7. Użytkownik serwisu ma obowiązek utrzymywać w aktywności podany adres e-mail. W przypadku zmiany adresu należy uaktualnić dane w profilu.

4. Wszelkie decyzje podjęte przez administrację forum (ostrzeżenia, usunięcia postów itp) są ostateczne i nie podlegają dyskusji.
4.1. Treść regulaminu może ulec zmianie w każdej chwili i bez uprzedzenia.


Ostatnio edytowany przez ateush 18 Lis 2009, 13:26, edytowano w sumie 2 razy
aktualizacja
Ostatnio podbity przez ateush, 18 Lis 2009, 13:26

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Góra
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group • tłumaczenieDesign by CvX! and Ateush based on style by Ercan Koc

Planet Calypso