Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Mar 2013, 07:44 
Initiated
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 120
Society: Chłopaki z Ferajny PL
Nick w grze: MarO MarO MarO
Od zawsze tak było.. mój przykład
Tyle że kiedyś było łatwiej o pozyskanie funduszy na grę
Były czasy kiedy po 300ped oilu łapałem/dzień, a mimo dużego przemiału hofiki jak na możliwości tej gry małe miałem ;)
Pozdrawiam

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Mar 2013, 11:14 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Society: Freelancer
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
baraneq napisał(a):
Niestety bankrut. Wg mnie w tym momencie polityka MA brzmi: nie wpłacasz nie grasz :(

Nawet jeśli można kopać bez wpłacania wychodząc na zero lub minimalny plus to w pewnym momencie staje się to po prostu nudne - wymaga dyscypliny, powtarzalności i typowej, roboczej rutyny. Do tego stopnia, że po pewnym czasie nie pomaga nawet urozmaicenie w postaci huncenia drobnych mobów podczas kolejnych, tak samo wyglądających mining runów...

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Mar 2013, 00:39 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
HP: 0
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
Sivy napisał(a):
baraneq napisał(a):
Niestety bankrut. Wg mnie w tym momencie polityka MA brzmi: nie wpłacasz nie grasz :(

Nawet jeśli można kopać bez wpłacania wychodząc na zero lub minimalny plus to w pewnym momencie staje się to po prostu nudne - wymaga dyscypliny, powtarzalności i typowej, roboczej rutyny. Do tego stopnia, że po pewnym czasie nie pomaga nawet urozmaicenie w postaci huncenia drobnych mobów podczas kolejnych, tak samo wyglądających mining runów...

potwierdzam :/

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Mar 2013, 12:42 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Society: Poltropia
ta gra to ciężka praca

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2013, 00:03 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
Robimy troszke offtop w temacie Baranqa , ale niestety tez musze potwierdzic , mining w obecnej formie nie jest oplacalny na tyle zeby sie tym trudnic na dluzsza mete . Kopie od 4 miesiecy na ampach lvl 5 ( codziennie 3-5 rundek ) i najwieksze zloze jakie mi dali to Huge ~440 ped ... To jest niedorzeczne, tak samo sprawy wygladaja na duzo wyzszych ampach , nie wiem czy wieksze depozyty zostaly zablokowane bo tego nie udowodnie ale loot jest plaski jak wyschniete slone jezioro ... globy mam raz w tygodniu moze dwa . Smutek i nostalgia to juz nie jest ani nudne ani monotonne , po prostu sie chyba powoli konczy . Na temat Zwrotow nie chce juz macic w temacie ale te niby obiecane 90 % to nie wiem kto dostaje bo napewno nie ja :/

Pozdro i oby bylo lepiej ...

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Mar 2013, 10:12 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
kontynuujac offtop ;)

od jakiegos czasu loot został "spłaszczony", niby zwroty na dłuższą metę się nie zmieniły, ale nie ma już dużych wahań, czyli nie ma spektakularnych porażek ani spektakularnych trafień

przykład z życiorysu, krafcąc enhancerki przed tą zmianą spokojnie mialem 5-10 globali dziennie, dzisiaj krafcac rzecz o 1.5x drozsza czasem na globala czekam kilka dni...

niby to jest zmiana, o ktora ludzie sie upominali, czyli zmniejszenie strat w EU, mi to jednak wyglada tak, ze straty nie zostaly zmniejszone, ale jednak "splaszczenie" lootu spowoduje, ze ludzie juz nie beda widziec u siebie tak wiele dotkliwych strat, ale konsekwencja tego jest wlasnie znacznie mniejsza ilosc duzych trafien, stad MA cos chce zmieniac granice globali (przynajmniej dla malych mobow)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Mar 2013, 13:06 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
mikropłatności to przyszłość, jak mówią

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Mar 2013, 18:05 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
RafiS napisał(a):
Robimy troszke offtop w temacie Baranqa , ale niestety tez musze potwierdzic , mining w obecnej formie nie jest oplacalny na tyle zeby sie tym trudnic na dluzsza mete . Kopie od 4 miesiecy na ampach lvl 5 ( codziennie 3-5 rundek ) i najwieksze zloze jakie mi dali to Huge ~440 ped ... To jest niedorzeczne, tak samo sprawy wygladaja na duzo wyzszych ampach , nie wiem czy wieksze depozyty zostaly zablokowane bo tego nie udowodnie ale loot jest plaski jak wyschniete slone jezioro ... globy mam raz w tygodniu moze dwa . Smutek i nostalgia to juz nie jest ani nudne ani monotonne , po prostu sie chyba powoli konczy . Na temat Zwrotow nie chce juz macic w temacie ale te niby obiecane 90 % to nie wiem kto dostaje bo napewno nie ja :/

Pozdro i oby bylo lepiej ...

to i pociagne off dalej, moze kots to potem wydzieli z tematu Baranqa...
z jednym sie Rafis zgodzic moge - z monotonia i brakiem globow, ale nie ze zwrotami...
po intensywnych wakacjach i przepieprzeniu 1k pln wrocilem sobie lajtowo 7 lutego do gry i zaczalem spokojne wykopki majac 60 ped na karcie
nie robie i nie robilem i pewnie robic nie bede, zadnych logow na forum tak jak nie wrzucam screenow ;)
ale z moich tabelek wynika co nastepuje:
ilosc bomb 11346
ilosc ped w ampach liczonych z mu 2321,92

razem co latwo policzyc 13667,92

przypominam, kopie lajtowo tzn rzucam dziennie srednio 227 bomb
zanim wrzuce bilans - po poczatkowym "dobrzezarlo", nastapil totalny kryzys trwajacy 3 tygodnie, skonczyl sie w ostatnia nd, przez 3 tygodnie nie szarpiac sie na lewo i prawo bylem tylko - 300....
kryzys - brak rund na plus max zloze unamp v, z lvl2 vi, z lvl3 vii, z lvl8 xiii
bilans:
-801,79 po tt - przy czym do kosztow licze: ampy, bomby, dekaj, fee, olej do latadla, zlot z fomy
+1612,42954 liczac z mu

globy szt 8

jak latwo policzyc zwrot jest sporo powyzej obiecywanych 90%.....
btw, nie jest tak, ze tylko ja tak mam, kazdy kto kopie atm i z kim rozmawiam, ma podobnie, roznica w zwrocie wynika ewentualnie z mu kopancyh oresow
findery ktorych uzywam to 105 i 106, takze bez wypasu i jakis dziwnych rarow wykopanych z ziemi...
inna sprawa to ta ***** monotonia takiej gry....
i tak na marginesie nie ma kompletnie sensu szarpac sie atm z duzymi ampami, z tymi srednimi tez, kazdy amp ktorego mu jest wyzsze od 110% (teoria northa, do ktorej sie przekonalem wreszcie) jest niewarty zachodu, poza sporadycznymi wyskokami, na tyle zaczalem zwracac na to uwage, ze atm jak sa zawirowania z gazzem i belkiem i lvl2 poszedl w gore to tez nie kupuje powyzej 106%, wole kopac bez ;)
fakt, zabawa moze mniejsza, adrenaliny mniej, ale...straty i frustracja mniejsze ;)

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Mar 2013, 20:34 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
Martre w moim przypadku procent za ampy ktory pochlania 15 % z potencjalnego zysku + kiepskie Mu na oresach oraz skakanie po landach z 4 -5 % tax przeklada sie na to ze ciezko jest cos profitowac . Jestem za leniwy zeby kopac bez ampow a to napewno byloby bardziej dochodowe :) Z tym ze nie ma juz tego dreszczyku ze przysadzisz cos bardziej swiecacego jak global ... :)

Pozdro panowie i moze prosba do moderatora zeby wyczyscil Baranqowi temat i przeniosl nasze wrazenia do jakiegos tematu zbiorczego o miningu albo zrobil nowy moze .

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Mar 2013, 20:38 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
zadzwonię do moda, będzie szybciej :P

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Mar 2013, 12:25 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Dokładnie tak jak napisał Rafis. Pojęcia wielkości złoża przestają mieć znaczenie a niedługo będziemy się posługiwać hasłami: "... wczoraj na 2 ampach lvl5 miałem 27 claimów... -oo to gz bo ja miałem z lvl2 18"

pozdro

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Mar 2013, 13:08 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Okciuch, przeciez juz liczymy zloza ;)
i dobrze jest jak sa 3 na 10 rzutow, inaczej totalna kicha ;)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 31 Mar 2013, 15:53 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 121
Nick w grze: Mariusz Garwen Szybki
Potwierdzam ja raczej mało kopie bo nie stać mnie na ampy ale ostatnio bo kilku rundach
z lvl 8. Większość złóż była IX lub X. Globala żadnego. Zwrot liczyłem na poziomie 80%-90%
nie mam teraz danych.

Profil GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do: