Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2010, 13:08 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
nurtuje mnie tylko jedno jeszcze :) jak zna zasady ortografii, a mimo to piszac tekst w jakis sposob automatycznie popelnia bledy, to wystarczyloby po napisaniu tekstu przesledzic go od poczatku i poprawic bledy tam, gdzie je popelnil, nie tak? :)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2010, 15:04 
Inept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2010
HP: 0
JIIIS napisał(a):
nurtuje mnie tylko jedno jeszcze :) jak zna zasady ortografii, a mimo to piszac tekst w jakis sposob automatycznie popelnia bledy, to wystarczyloby po napisaniu tekstu przesledzic go od poczatku i poprawic bledy tam, gdzie je popelnil, nie tak? :)

Może i ta o tym akurat nie pomyślałem ale on automatycznie popełnia ze słuchu błędy tak samo jak ktoś "zje" jakąś literkę. Mam nadzieję że już wyjaśniłem wszystko. ;)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2010, 15:13 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Society: Freelancer
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
arkonin napisał(a):

Może i ta o tym akurat nie pomyślałem ale on automatycznie popełnia ze słuchu błędy tak samo jak ktoś "zje" jakąś literkę. Mam nadzieję że już wyjaśniłem wszystko. ;)

W sensie, że co? Zamiast "ż" słyszy "rz"?

:lol:

JIIIS napisał(a):
jak zna zasady ortografii, a mimo to piszac tekst w jakis sposob automatycznie popelnia bledy, to wystarczyloby po napisaniu tekstu przesledzic go od poczatku i poprawic bledy tam, gdzie je popelnil, nie tak? :)

No, czyli jednak wychodzi na to, że leniuch je*bany tylko zasłania się dysfunkcjami mózgowo-rozwojowymi - też mam taki papier ;)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2010, 15:19 
Inept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2010
Sivy napisał(a):
W sensie, że co? Zamiast "ż" słyszy "rz"?

Nie w tym sensie, że nie potrafi odmienić słowa. Po prostu się nie będę kłócił jeżeli chce ktoś o tym po mędrkować proszę o wysłanie prywatnej wiadomości.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2010, 15:40 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
arkonin napisał(a):
JIIIS napisał(a):

zasadniczo do tematu odnioslem sie gdzie indziej, ale tu tu tez dorzuce dwie rzeczy, blad ortograficzny to nie to samo co literowka, to po pierwsze
po drugie, jesli nie pomyslales o tym jakze rzucajacym sie w oczy szczegole, tzn, ze cierpisz na dysfunkcje zwana dyslogika....
btw, szkoda czasu na "medrkowanie" z toba, wiesz najlepiej przeciez wszystko, a nie nie wszystko, nie wiesz gdzie znalezc prace w eu
to ja ci powiem, tu jej nie znajdziesz, a w zasadzie nie znajdziesz nikogo, kto by ci ja zaproponowal, nie po takim wystepie pierwszego dnia na forum
eot

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Sty 2010, 20:05 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Hmm o tym aby na all/trade chacie reklamowac czyjś sklep z towarem "świerzo" wystawionym typu: "TwinMall 2 flor 3 box right from TP -> OA-103(L) by 114.38% best prize - 21 left, OA-107(L) 111,21% best prize :) - 1 left"... super pomysł na dorobienie kilku ped jeśli w umówieniu się z właścicielem sklepu będzie coś w styli 1 ped za każdy amp który dziś zejdzie etc :)

A jeśli chodzi o błędy i ich popełnianie w odniesieniu do dysfunkcji to tak: często ze mną czatując niektórzy zauważają że poprawiam jakiś wyraz (bo przeczytam to co napisałem i widzę że coś nie pasuje) ale schodzi się czasami z kilka/kilkanaście sekund a to już w przypadku dyktanda nie spełni swojej roli. Tak samo jeśli chodzi o różnego rodzaju prace gdzie poza treścią i ortografią ważny jest czas :)

ale dogdoren nie jeztem fienc się nie wymondżam :)

pozdro

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 28 Sty 2010, 23:33 
Inept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2008
HP: 106
Society: entropiaforum
Nick w grze: Gery
A ja odpowiem w ten sposób, faktycznie jest Dysleksja, Dysortografia i jest jeszcze kilka innych "DYS", ale jest również LENISTWO :D ja zauważyłem jedną sytuację, Ci którzy mają faktyczny problem z zachowaniem ortografii, starają się dużo bardziej jej przestrzegać i nie popełniają tylu błędów, co Ich "odpowiedniki z niechęcią do poprawnego pisania" kiedyś wprowadziłem na swoim forum akcję BYKOM STOP i od kogo PW dostawałem ? od ludzi właśnie z problemami, którzy mi pisali, że popierają takie akcje, bo to ich dopinguje do poprawnego piśmiennictwa. A reszta ? reszta nadal pisze jak im się żywnie podoba :D

Pozdro.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Sty 2010, 00:45 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
Gerom napisał(a):
A ja odpowiem w ten sposób, faktycznie jest Dysleksja, Dysortografia i jest jeszcze kilka innych "DYS", ale jest również LENISTWO :D ja zauważyłem jedną sytuację, Ci którzy mają faktyczny problem z zachowaniem ortografii, starają się dużo bardziej jej przestrzegać i nie popełniają tylu błędów, co Ich "odpowiedniki z niechęcią do poprawnego pisania" kiedyś wprowadziłem na swoim forum akcję BYKOM STOP i od kogo PW dostawałem ? od ludzi właśnie z problemami, którzy mi pisali, że popierają takie akcje, bo to ich dopinguje do poprawnego piśmiennictwa. A reszta ? reszta nadal pisze jak im się żywnie podoba :D

Pozdro.

brawo za postawe i sposob podejscia do tematu, zdroworozsadkowosc, to lubie

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Sty 2010, 19:26 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 102
Society: www.EF.pl
Nick w grze: Mortifer Kemoiz
Ja mialem stwierdzona dysmozgie czy jak to sie tam nazywa...

ale imo to zwykle lenistwo :D chcialem sie nauczyc, nauczylem sie i teraz juz bardzo bardzo rzadko robie błędy... bo jak czegos nie jestem pewny to sprawdzam i juz ;)

pozdrawiam

Profil GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 29 Sty 2010, 19:50 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
Moim zdaniem na problemy z ortografia wybitnie pomaga czytanie duzej - albo wiekszej niz przecietna - ilosci ksiazek.. Ja od zawsze lubilam czytac i jak zrobie blad to jest swieto lasu ;) Co do dysortografii,to nic o niej nie wiem, dlatego wole nie oceniac co jest przyczyna..

Profil GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 29 Sty 2010, 23:41 
Green
Dołączenie:
Maj 2009
Elanor napisał(a):
Moim zdaniem na problemy z ortografia wybitnie pomaga czytanie duzej - albo wiekszej niz przecietna - ilosci ksiazek.. Ja od zawsze lubilam czytac i jak zrobie blad to jest swieto lasu ;) Co do dysortografii,to nic o niej nie wiem, dlatego wole nie oceniac co jest przyczyna..

nic dodać nic ująć ;D
ale ja np pisząc na compie robię błędy, a metodą tradycyjną już nie

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Panel
Skocz do: