Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2016, 13:57 
Newbie
Dołączenie:
Listopad 2016
Nie wiem czy mogę zostać jeszcze disciplem (trochę już pograłem więc skille poszły w górę), ale jeżeli ktoś z Was lubuje się w mentoringu, to serdecznie zapraszam. Gram niezobowiązująco i powolutku. Niegdyś po ukończeniu nauki przez discipla, mentor otrzymywał item więc może będę mógł komuś pomóc. Nie wiem jak to wygląda obecnie. Ale jeżeli ktoś z Was - zapraszam poważnych graczy, nie nachalnych kolekcjonerów disciplów - chce pozyskać niezależnego finansowo discipla bez postawy roszczeniowej, to proszę o priv. Mówiąc o postawie roszczeniowej miałem na myśli, że nie będę domagał się udziału w zysku z itemu, który otrzyma mentor. Dobrych dziesięć lat temu ludzie się o to kłócili. Tak więc spokojnie.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Gru 2016, 03:53 
Weak
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2005
HP: 0
Society: DASK
Nick w grze: Grand Master Pelzak PRO
Witam, wróciłem do gry, zapraszam napisz jak się nazywasz w grze wyślę friend invite. Pozdr.

Profil GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 08 Gru 2017, 14:20 
Newbie
Dołączenie:
Listopad 2016
Cześć,

rok temu się nie udało. Zabrakło czasu na grę, ale teraz mogę spokojnie wrócić do Entropii.
Tak więc raz jeszcze.

Szukam poważnej osoby, która mogłaby zostać moim mentorem. Nie będzie trzeba mnie wprowadzać w grę i krok po kroku objaśniać materię rzeczy. Potrafię grać gdyż jestem powracającym graczem na nowym avatarze. Nie będzie ze mną problemów. Gram powolutku, spokojnie i z głową na karku, traktując Entropię jako świetną zabawę. Jeśli ktoś chciałby mieć cichutkiego discipla, to proszę się do mnie odezwać.

Pozdrawiam wszystkich entuzjastów Entropii

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do: