Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 13 Lis 2012, 03:48 
Newbie
Banita
Dołączenie:
Listopad 2012
Zdaje się ze niektóre mmorpegi mają zatrudnionych etatowych mistrzów gry którzy w realtajmie kreują questy/eventy lub podobne. To generalnie bardzo fajna sprawa, myślę że małymi kosztami(zatrudniające jednego młodego GM’a) może by PE ostro urozmaicić. Ciekawe czy coś takiego zostanie kiedyś wprowadzone...

----------------------------------------------------------------------
obd2 connector |uobd2 mixed bundling |heavy duty diagnostic software

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 13 Lis 2012, 07:28 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
można w większym szczególe o so chosi?

pozdro

PS: 006 (Bąk... Janek Bąk)

"Zdaje się ze niektóre mmorpegi mają zatrudnionych etatowych mistrzów gry którzy w realtajmie kreują questy/eventy lub podobne. To generalnie bardzo fajna sprawa, myślę że małymi kosztami(zatrudniające jednego młodego GM’a) może by PE ostro urozmaicić. Ciekawe czy coś takiego zostanie kiedyś wprowadzone... "

mam wrażenie , że te napisane we wcześniejszym poście słowa już gdzieś widziałem... hmmm zastanawia mnie gdzie..

PS2: wiem wiem... muszę użyć swojego Intelligence ale mam dopiero xxx :( i za cholerę nikt nie chce sprzedać mi tokenów po tt :( a wypite ........... (ocenzurowano przez JC - przynajmniej raz o tym wspomniano) coraz bardziej wypalają te punkty i będzie xx :(

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Panel
Skocz do: