Regulamin forum


Uwaga! Poradniki bardzo szybko przestają być aktualne. Gra ulega ciągłym zmianom i ewolucji. O szczegóły proszę dopytywać na forum.


Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Maj 2015, 09:15 
Newbie
Dołączenie:
Maj 2015
Posty: 1
Na http://www.entropiapartners.com/?r=41930 znaleźć można tak naprawdę kilka możliwości do doładowanie konta "darmowymi" pedami (lub walutą EVE ONLINE lub SECOND LIFE). Darmowymi w cudzysłowiu bo jak zwykle trzeba jednak wykazać się choć drobną aktywnością by coś zarobić...
Zaczynając od podstawowej metody:
1.Słuchanie Radia
Na stronie są 2 radia internetowe nadające non stop dość rytmiczne i powtarzające się w pętli utwory które co prawda można ściszyć ale nie wyciszyć zupełnie bowiem wtedy przestają być naliczane nasze zarobki... a wynoszą one w przypadku pierwszej rozgłośni 0,02 peda (czyli 2 pece) co 10-17 minut słuchania. W przypadku drugiej rozgłośni czas naliczanie wynosi 10-15 min i zarobek nie został jeszcze określony - zostanie on podany w ciągu 3-4 tygodni a na razie można zbierać punkty
które przeliczone zostaną na pedy.
Każda rozgłośnia co 1h wymaga kliknięcia na link anty-AFK potwierdzający obecność "słuchacza" przy komputerze - w wypadku braku potwierdzenia naliczanie zostaje wstrzymane.
2.SLEGO - prosta gra.
SLEGO to prymitywnie prosta gierka polegająca na umieszczaniu na 25 polowej planszy kolorowych klocków w taki sposób by jednokolorowe grupy znikały dając nam przy tym punkty (za przykrycie zajętego pola i postawienie części klocka poza planszą dostaje się punkty ujemne). Runda trwa 6 min. (30 klocków) i za zdobycie określonych poziomów liczby punktów dostajemy różne nagrody. I tak:
150 punktów - przedmiot (różnorodne przedmioty są raz w tygodniu skupowane za cenę 1pec/szt. -niestety nie można sprawdzić rodzaju posiadanych przedmiotów i tego czy coś sprzedaliśmy dowiadujemy się dopiero po terminie skupu).
275 punktów - dzienny bilet na loterię (codzienne losowanie może nas wzbogacić o 5 pedów - gdy się nam poszczęści)
350 punktów - tygodniowy bilet na loterię (cotygodniowe losowanie może nas wzbogacić o 20,40 lub 80 pedów - gdy się nam poszczęści)
475 punktów - nasze konto zasila kwota 10 peców.
600 punktów - nasze konto zasila kwota 50 peców.
(nagrody się sumują czyli gdy ktoś w danej rozgrywce uzyska np 543 punkty to otrzymuje wszystkie nagrody za poziom 150, 275, 350 i 475 punktów)
3.Mikrozadania
Stale zmieniająca się lista prac do wykonania (w zależności od poziomu dostępne są dłuższe ale lepiej płatne zadania), najczęściej są to zadania typu wejdź na stronę lub profil, przeczytaj i zanalizuj treść a następnie podaj wnioski lub odpowiedz na pytania - język angielski wskazany w stopniu średnim i wyższym.
Zysk to 5 - 75 peców
4.Inwestowanie w DEP (EntropiaPartners Debentures)
Zasady są podobne jak w wypadki deedów w entropii - "papiery wartościowe" o nominale 10 pedów można co jakiś czas nabywać wyłącznie za środki zebrane na stronie EntropiaPartners - można je potem odsprzedawać innym uczestnikom. Zarobek na DEP-ach jest ustalony na 2 pece/DEP dziennie. czyli 0,02% dziennie - 6% miesięcznie lub 72% rocznie.

Podsumowując na "słuchaniu" radia można zarobić 1-3 pedy dzienne przy dorywczym klikaniu. Gra to do kilku pedów dziennie w zależności od szczęścia uporu. Mikrozadania w zależności od poziomu i znajomości języka kilka - pedów dziennie (chyba, że ktoś jest azjatyckim wymiataczem o drobnych rączkach - wtedy są to krocie.... hehe). Zysk z inwestycji zależy od inwencji i zasobności konta w EP) CZYLI ogólnie mówiąc jest to inna forma sweatowania przeznaczona dla ludzi o nieokreślonej ilości wolnego czasu do zmarnotrawienia....

mój nr dla nowo rejestrujących się ludzi to:
http://www.entropiapartners.com/?r=41930


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Sie 2015, 22:32 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Posty: 1923
HP: 0
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
bullshit, sugeruje uzyc kalkulatora. zanim ktoś się podnieci na serio.....


Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Sie 2015, 09:45 
Poor
Dołączenie:
Sierpień 2015
Posty: 23
Czy ja wiem.... Kwestia co kto lubi... Właściwie to jedyne sensowne na tej stronie to jest slego, parę PED idzie z tego wyciągnąć- jakaś alternatywa dla sweetowania to jest. A przy dużej dawce szczęścia jest szansa trafić te 80 PED w tygodniowym losowaniu... Taki mały globalik...


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lis 2016, 22:08 
Newbie
Dołączenie:
Listopad 2016
Posty: 1
czy ktos wyplacal juz cos z tej strony na jakiej zasadzie sie to odbywa


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group • tłumaczenieDesign by CvX! and Ateush based on style by Ercan Koc

Planet Calypso