Regulamin forum

Uwaga! Poradniki bardzo szybko przestają być aktualne. Gra ulega ciągłym zmianom i ewolucji. O szczegóły proszę dopytywać na forum.

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 08 Sty 2010, 23:27 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
HP: 0
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
JC i inni... ku przestrodze.....

http://www.entropiaforum.com/forums/ach ... grade.html

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Sty 2010, 03:44 
Initiated
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 120
Society: Chłopaki z Ferajny PL
Nick w grze: MarO MarO MarO
sorki... hahahahahahhahahahahah xDDDDDD
sorki jeszcze raz! hahahahahah xDDDDD
przepraszam ale to moja pierwsza reakcja i chciałbym się podzielić ją z wami heheh ;)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Sty 2010, 03:51 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Nick w grze: Martre
wlasciwa reakcja ;D

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Sty 2010, 04:44 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2006
HP: 180
Nick w grze: Northberg
Co do enhancerow, bo cały czas o tierach, to faktycznie wypadają losowo. Jeżeli więc kupisz enhancer, użyjesz 2000 razy i wystawisz na aukcje to dla kupującego będzie on taki sam jak świeżo wykrafcony i nigdy nie używany. Po prostu szanse, że wypadnie przy kolejnym użyciu są zawsze takie same jak przy poprzednim czy kolejnym - może wypaść przy pierwszym, może i (czysto teoretycznie) przy milionowym.
Z informacji na dziś nie ma na to wpływu żaden skill, anie level enhancera. Strasznie to utrudnia obliczanie opłacalności, jednak przy obecnych cenach szkoda nawet na to czasu. Sam byłbym przykładowo zainteresowany enhancerem do skilla na finder, ale jeżeli mam wydać na niego 200ped to podobny efekt (2,5%) uzyskam kupując za te pieniądze skilla i mam przynajmniej pewność, że go nie stracę :P

www.kingsajz.ovh.org

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 09 Sty 2010, 12:50 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 192
Society: Poltropia
Nick w grze: denton JC krakow
eh
zaczynajac ten temat tutaj , wiedzialem sporo z opowiadan ludzi i przegladajac topicki na ef.com co to jest za system,
moja reakcja byla w pierwszej fazie jak najwyzej na plus ,ale z biegiem czasu zeszla do zera ( jeden dzien liczenia i konsultacje z levelem na temat tego systemu ) a pozniej na minus ,a po znalezieniu wiadomosci ze ktos stracil uber item czyli prawie kilka tysiecy pedow za jeden klik poszlo do zero kelvina ,zamrozilo mnie . Mindark ,jak Ati mi powiedzial w rozmowie, wrecz mowil ze system ma na celu "odzyskiwanie" starych itemu i "wyciaganiu" ich z systemu aby ludzie uzywali limited , ktore daje systemowi wiekszy zarobek niz stare itemy.
Musze sie przyznac ze bronie limited stanowia dla mnie zbyt kosztowne zabawki w stosunku do unlimited , wiem powiecie ze ma 10/10 ,progress skill i etc. znam to i znam tez wyliczenia ,ktore mowia ze tylko bronie limited sa THE BEST . Ale ja zawsze rozpatruje wszystko w okresie nie krotszym niz pol roku poslugiwania sie taka bronia wiec w moim wypadku bronie unlimited sa na plus . NIE neguje i nie odzegnuje Was od uzywania bronii limited ,kazdy ma swoje doswiadczenie i KAZDY JEST NA INNYM ETAPIE SWOJEGO SKILLA ( duzymi literami bo to wazne ). sam uzywam bronie limited ,ale moje uzywanie konczy sie na Ul3/m4a , p4a/p5a ,bronie blp to nie wypowiadam sie ale mysle ze cb19 to dla mnie ending. Znam avatary ( sa powyzej 50 rank w riflu lub pistolu)co bez przerwy uzywaja tych broni do skilowania a do wiekszych polowan biora inne bronie ktore uzywaja od swieta.
przepraszam za ta wstawke nie na temat ,ale to przy okazji .
tak sumujac to wszystko mysle ze system padnie na tym etapie( po tej wpadce) az MA nie przerobi tego upgredu ,aby nie tracic itemu . ludzie beda upgredowac bronie z TT ,ale to nie da MA zarobku ani celu czyli wiekszego obrotu pieniadza w grze a co za tym idzie wiekszego zangazowania ludzi w gre .
acha ja sie usmieje jak avatar ktory stracil item zlootuje to ze snabla lub innego stworka . MA moim zdanie zmusi sie do tego gdyz za duzo szumu wokol tego wyszlo -- bez komentarza .
temat rozwiniemy jak sie cos zmienni chyba ze ktos z nas bedzie upgredaowal bronie i powie jakie ma wyniki

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Sty 2010, 10:25 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Society: Freelancer
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
JIIIS napisał(a):
ale to Giray dziala w Twoim przypadku akurat, 10 kolejnych avatarow w tym samym czasie straci w ten sposob ;) moze akurat byles na dobrym terenie o ile to ma cos wspolnego z lootem, albo jestes na takim etapie kariery, ze zaczales zyskiwac o ile ma to cos wspolnego z lootem, moze zabiles wlasciwego moba o ile ma to cos wspolnego z lootem, moze na poprzednich huntach straciles, aby teraz zyskac o ile... itd. ;)

po prostu nie da sie powiedziec rob to i to a bedziesz na +, dla kazdego dziala to inaczej :)

I jak zawsze J3 przemówił głosem rozsądku, popieram! ;)

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2010, 12:48 
Green
Dołączenie:
Maj 2009
Sivy napisał(a):
JIIIS napisał(a):
ale to Giray dziala w Twoim przypadku akurat, 10 kolejnych avatarow w tym samym czasie straci w ten sposob ;) moze akurat byles na dobrym terenie o ile to ma cos wspolnego z lootem, albo jestes na takim etapie kariery, ze zaczales zyskiwac o ile ma to cos wspolnego z lootem, moze zabiles wlasciwego moba o ile ma to cos wspolnego z lootem, moze na poprzednich huntach straciles, aby teraz zyskac o ile... itd. ;)

po prostu nie da sie powiedziec rob to i to a bedziesz na +, dla kazdego dziala to inaczej :)

I jak zawsze J3 przemówił głosem rozsądku, popieram! ;)

przez 3 dni +80 PED

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Sty 2010, 13:39 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
Giray, zrób chociaż taki teścik jak tu - po 45 runach z 200-400 ped ammo możesz dopiero zacząć dyskusję z jako takimi argumentami w ręku. Choć i to nie będzie niepodważalnym dowodem sukcesu/niepowodzenia. Mimo to, graty za te 80 ped zysku ;)

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2010, 17:00 
Green
Dołączenie:
Maj 2009
Sivy napisał(a):
Giray, zrób chociaż taki teścik jak tu - po 45 runach z 200-400 ped ammo możesz dopiero zacząć dyskusję z jako takimi argumentami w ręku. Choć i to nie będzie niepodważalnym dowodem sukcesu/niepowodzenia. Mimo to, graty za te 80 ped zysku ;)

ok niech Ci bedzie

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 11 Sty 2010, 20:00 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
witam

prosze ze by mnie dobrze zrozumiano , nie piszcie o tym co jest nie na temat Hyde park jest w innym miejscu , wiem ze to bedzie glupio wygladalo ,ale prosze administratora lub moderatora o usuniecie postow nie na temat .

co do systemu rozmawialem z jedna osoba ,ktorej udaje sie upgredowac ( do tej pory 5 sztuk bronii ) . Osoba ta ma wysoki skill w broniach oraz Blp wiec byc moze dlatego narazie bez straty wychodzi na tym upgredzie .

JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 12 Sty 2010, 10:37 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
JC Krakow napisał(a):

co do systemu rozmawialem z jedna osoba ,ktorej udaje sie upgredowac ( do tej pory 5 sztuk bronii ) . Osoba ta ma wysoki skill w broniach oraz Blp wiec byc moze dlatego narazie bez straty wychodzi na tym upgredzie .

JC

No tak, ale tak jak wszystko w EU to zależy głównie od szczęścia. Sam widziałeś - 95% na odzyskanie drugiego itemu a mimo to trafiło sie to 5% przy dość drogiej zabawce, na pocieszenie 270PED residue ale przy wartości straconego itemu to jest pikuś... pan pikuś.

Oczywiście skille też mają jako takie znaczenie, tego nie podważam.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Kwi 2010, 10:26 
Poor
Dołączenie:
Luty 2010
HP: 90
Society: K$
Nick w grze: Torkal Psychi Beorn
Czyli sam w sobie tier bez enhancera nic nie daje??

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Kwi 2010, 11:20 
Initiated
Dołączenie:
Kwiecień 2005
bez enhancera nie zmieniaja sie wlasciwosci uzywanego przedmiotu. trzeba kupic enhancer .
JC

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 26 Kwi 2010, 10:10 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
psycholudek napisał(a):
Czyli sam w sobie tier bez enhancera nic nie daje??

Daje - podnosi wartość przedmiotu. Oczywiście zależy jakiego przedmiotu i który tier został odblokowany.

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do: