Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 20:48 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 102
Society: www.EF.pl
Nick w grze: Mortifer Kemoiz
XII dobry myk :D ja nie doczytałem tego o adminie :P Ati na bank też nie... My ludzie co Cię znają dłużej wiemy, że trzeba Twoje posty czytać pobieżnie :P

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 22:25 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
HP: 178
Society: Freelancer
Nick w grze: Piotr JIIIS Wojtowicz
widze, ze tematy zwiazane z badaniem spolecznosci graczy online robia sie coraz popularniejsze, pewnie za jakis czas przydadza sie psycholodzy (i moze psychiatrzy) pomagajacy zagubionym awatarom :mrgreen:

coraz rzadziej mi sie chce wypelniac takie ankiety, ale jeszcze sie skusze ;) pytanie tylko do Puella, czy po napisaniu pracy umiescisz krotki zarys co wykazaly badania? doslownie kilka zdan

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 10:42 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2009
HP: 142
Nick w grze: Ralph Sivy Bittner
To na pewno sprawka MA! Ta ankieta, bug na forum i ich szpieg z krainy deszczowców podstwiony za RafiSa!

JIIIS napisał(a):
pytanie tylko do Puella, czy po napisaniu pracy umiescisz krotki zarys co wykazaly badania? doslownie kilka zdan

O, to to! Ale jak to MA zrobiło ankietę to pwenie będą przekłamania w wynikach :lol:

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 15:29 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Elanor napisał(a):
Zgadzam sie, ze niektore pytania sa niedoprecyzowane :P A niektore bezsensowne - np. te dotyczace avatarow ;) Jesli gram/gralam w wiele roznych gier, w niekotrych mozna bylo tworzyc nawet 10 avatarow, to co, mam je wszystkie liczyc? Zwlaszcza, ze niektore avatary mozna traktowac ''powaznie'', a niektore robic tylko ''tak o''. Ponadto nie w kazdej grze tworzysz swojego avatara, ale jednak wciaz kreujesz swoj wizerunek - poprzez stworzenie np. profilu.

Ale jakos poradzilam sobie z odpowiedzia na te pytania - bralam pod uwage tylko to, czym naprawde 'gralam' :P

Dziękuję Ci za uwagi :-) zarówno dotyczące pytań, jak i kreowania wizerunku, jak i za wypełnienie kwestionariusza.

Dobrze, że przy jego wypełnianiu odniosłaś się do tych gier, w których naprawdę bierzesz udział :-)

O to chodzi!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 15:31 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
XII napisał(a):
Puella napisał(a):
XII - co do najszerszego posta...

43 linijki w Wordzie w widoku 100% x 18 cm= 774 cm
Gratulacje! Jestem mistrzem szerokości postów!

A na końcu widzę: Adminkalosztegopewnieniedoczytabezurazytotakizarcik

Ale ja doczytałam :D

Żartowniś :D

Podoba mi się. Mi podoba się. Się mi podoba. Podoba się mi. Mi się podoba. Się podoba mi. :D

Jesteś, a nie jestem? tzn. ja jestem czy Ty jesteś? :) bo zacząłem się gubić :)

Klątwa jakaś!

JesteŚ mistrzem!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 15:34 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
JIIIS napisał(a):
widze, ze tematy zwiazane z badaniem spolecznosci graczy online robia sie coraz popularniejsze, pewnie za jakis czas przydadza sie psycholodzy (i moze psychiatrzy) pomagajacy zagubionym awatarom :mrgreen:

coraz rzadziej mi sie chce wypelniac takie ankiety, ale jeszcze sie skusze ;) pytanie tylko do Puella, czy po napisaniu pracy umiescisz krotki zarys co wykazaly badania? doslownie kilka zdan

Oczywiście - wedle życzenia - wyślę informacje o wynikach wszystkim zainteresowanym, którzy się przeankietowali :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 15:37 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Sivy napisał(a):
To na pewno sprawka MA! Ta ankieta, bug na forum i ich szpieg z krainy deszczowców podstwiony za RafiSa!

JIIIS napisał(a):
pytanie tylko do Puella, czy po napisaniu pracy umiescisz krotki zarys co wykazaly badania? doslownie kilka zdan

O, to to! Ale jak to MA zrobiło ankietę to pwenie będą przekłamania w wynikach :lol:

Im więcej sprawców, tym lżej rozkłada się wina ;-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 21:34 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 0
Society: Poltropia
Martre napisał(a):
anonimowi to sa alkochollicy ;)
aczkolowiek sa odstepstwa od reguly - vide cover :mrgreen:

mam dziwne przeczucie, że to o mnie...

ankietę wypełniłem, wypełniam przynajmniej jedną tygodniowo, więc mam opanowane odpowiedzi :P

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Kwi 2011, 23:54 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
coraz dluzsze te ankiety, ale obiecalem to wypelnilem ;) a teraz gdzie mam sie zglosic po cukierki? :mrgreen:

dlaczego wyniki beda rozsylane indywidualnie? nie moze byc publicznie udostepnione kilka zdan?

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Kwi 2011, 08:01 
Amateur
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2006
HP: 88
Nick w grze: Nie pamiętam.
no tam było napisane że jeśli ktoś chce otrzymywać podobne ankiety to maila podać :) ja nie podałem to na co otrzymam wyniki :?:

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 16 Kwi 2011, 11:43 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
Ja probowalem wypelnic, w trakcie zwiechl mi komp, po czym loot strasznie sie pogorszyl :P

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 16 Kwi 2011, 18:42 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
Society: Poltropia
skoro ankieta jest anonimowa to wyniki możemy dostać na forum, no chyba, że to ankieta wyłudzająca maile do świetnie okreslonej grupy docelowej

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Kwi 2011, 17:10 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Widzę kto kiedy wypełnił ankietę, tym osobom prześlę je na priv, albo na podanego maila.
Mogę też oczywiście powiedzieć kilka zdań na forum - czemu nie? Tylko bardziej ogólnych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Kwi 2011, 17:13 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Kochani, dziękuję tym którzy wypełnili, to na razie osiem osób. Potrzebuję więcej, żeby móc wyciągnąć wnioski.

Tak że proszę o więcej :-)

Dla wygody wrzucam ponownie link:

https://spreadsheets.google.com/viewfor ... E6MA#gid=0

Roześlijcie go proszę dalej - do swoich znajomych :-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 18 Kwi 2011, 20:54 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
reszta nie ma czasu wypelniac, bo graja 24/7 :mrgreen:

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2011, 20:25 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
:-))

cóż będę prosić indywidualnie

Masz ładnego awatara :-)

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 01:19 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
Puella napisał(a):

a dziekuje, bedzie randka? ;) mozesz sprawdzic w ankiecie ile nad nim pracowalem :mrgreen:

choc to pytanie o ile pamietam nie bylo dla mnie jasne, czy chodzilo o czas utworzenia postaci, czy wyskillowania postaci, i nie bylo podanej jednostki czasu, wiec przyjalem, ze chodzi o utworzenie postaci na poczatku gry liczone w godz., przy okazji w tej grze mozna bylo to robic 3x do tej pory (przy pierwszym wlaczeniu gry, przy zmianie silnika graficznego i pozniej jeszcze raz)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 22:37 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 156
Nick w grze: Lord Beliar Derat
W ankietach ost bardzo pomocna jest policja, może zwróć się z prośba do mundurowych, będziesz miał więcej wyników .

Profil GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 22:02 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
JIIIS napisał(a):
Puella napisał(a):

a dziekuje, bedzie randka? ;) mozesz sprawdzic w ankiecie ile nad nim pracowalem :mrgreen:

choc to pytanie o ile pamietam nie bylo dla mnie jasne, czy chodzilo o czas utworzenia postaci, czy wyskillowania postaci, i nie bylo podanej jednostki czasu, wiec przyjalem, ze chodzi o utworzenie postaci na poczatku gry liczone w godz., przy okazji w tej grze mozna bylo to robic 3x do tej pory (przy pierwszym wlaczeniu gry, przy zmianie silnika graficznego i pozniej jeszcze raz)

:-) niestety randki nie będzie
to tylko sąd o wyglądzie Twojego awatara :-)

bardzo dobrze przyjąłeś - powinnam chyba doprecyzować to pytanie - chodzi mi o sam początek gry, choć wiem zwykle poprawki są robione ciągle jeszcze później

dziękuję za wypełnienie ankiety - wsparłeś polską naukę :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 22:03 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Enrod napisał(a):
W ankietach ost bardzo pomocna jest policja, może zwróć się z prośba do mundurowych, będziesz miał więcej wyników .

przemyślę Twój pomysł ;-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do: