Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 13:42 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Mam wielką prośbę do Was kochani :-)
Badam w swojej pracy typy wizerunków w Internecie.

Chcę wszystkich chętnych prosić o wypełnienie następującego kwestionariusza:
https://spreadsheets.google.com/viewfor ... E6MA#gid=0

Wszelkie uwagi, komentarze, pytania, są dla mnie bardzo cenne - proszę o wysyłanie ich na priv.

Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 14:59 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HP: 0
Podejrzana strona, pierwszy post osoby na forum , radze podchodzic do tego ostroznie ...

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 15:09 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2005
HP: 133
Society: Poltropia
RafiS napisał(a):
Podejrzana strona, pierwszy post osoby na forum , radze podchodzic do tego ostroznie ...

Bez przesady RafiS - spreadsheety googla podejrzane ? :)
Inna sprawa, że ankieterów jakoś mocno przyciągamy :P

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 15:35 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Dziękuję za wsparcie ateushu :-)
Kiedyś trzeba zacząć - musi być pierwszy raz, pierwszy post :-)

Link prowadzi do kwestionariusza badającego typy wizerunków kreowanych w sieci, przede wszystkim w wirtualnych światach.

Zapraszam do wzięcia udziału w badaniach - są anonimowe :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 15:39 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
Nie dosc ze podejrzany kwestionariusz, to i jeszcze admin co w tym tez macza palce ;)

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 15:39 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
anonimowi to sa alkochollicy ;)
aczkolowiek sa odstepstwa od reguly - vide cover :mrgreen:

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 15:58 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HP: 222
Rafis Ty również jesteś podejrzany ;) o to, że podejrzewasz Ateusha i ankietera o współpracę i ogólny spisek ankietowo-hazardowy. Biorąc pod uwagę, że jako pierwszy zapoznałeś się z tematem i jako pierwszy na niego dość szybko odpisałeś śmiem stwierdzić, że to Twój pomysł z tymi ankietami. Badasz czujność graczy na podejrzenie oszustwa po przez namawianie, a zarazem odradzanie w klikanie w link, który to rzekomo jest podejrzany...

...no sprytne, sprytne ;)

... to kiedy te hasełka będziesz miał ? :D ...w celach edukacyjnych ? :mrgreen:

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 16:00 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
Tak czulem ze ty mozesz to wylapac, no nic Joe, bede probowal inaczej :P

Profil GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 16:01 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAdminkalosztegopewnieniedoczytabezurazytotakizarcikAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

...no bo za mało znaków... grrrrr :twisted:

edit:
o przypadkowo odkryłem buga/niedoróbkę na forum ;) dobre...

Proszę państwa oto najszerszy (nie mylić z najdłuższym!) post w historii forum TADAAA! :)

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 16:35 
Amateur
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2006
HP: 88
Nick w grze: Nie pamiętam.
XII napisał(a):
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAdminkalosztegopewnieniedoczytabezurazytotakizarcikAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

...no bo za mało znaków... grrrrr :twisted:

edit:
o przypadkowo odkryłem buga/niedoróbkę na forum ;) dobre...

Proszę państwa oto najszerszy (nie mylić z najdłuższym!) post w historii forum TADAAA! :)

aś się rozpisał

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 16:41 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
podoba mi się poczucie Wasze humoru ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 17:15 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
NIE "podoba mi się poczucie Wasze humoru"
a raczej ...Wasze poczucie humoru*

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 17:16 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2005
HP: 133
Society: Poltropia
RafiS napisał(a):
jeszcze admin co w tym tez macza palce ;)

Hmm nie przypominam sobie tego maczania :wink:

XII - gratuluje, wygrałeś peca :P

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 19:50 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
XII napisał(a):
NIE "podoba mi się poczucie Wasze humoru"
a raczej ...Wasze poczucie humoru*

Ha, przez przypadek przestawiłam szyk i z lekka po staropolsku mi wyszło :-)

Precyzja górą! :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 19:50 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
ateush napisał(a):
RafiS napisał(a):
jeszcze admin co w tym tez macza palce ;)

Hmm nie przypominam sobie tego maczania :wink:

XII - gratuluje, wygrałeś peca :P

:D

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 19:57 
Amateur
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2006
HP: 88
Nick w grze: Nie pamiętam.
ankiete wypełniłem, niektóre pytania się powtarzają ( być może specjalnie) i niektóre też nie mają sensu bo nie wiadomo jak odpowiedzieć na nie :) ale ogólnie ok :P

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 20:02 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Piotrku, bardzo Ci dziękuję !

Dziękuję również za uwagi.

Pozorne powtarzanie podobnych pytań jest czasami w badaniach konieczne, żeby pomiar był właściwy.

Jeszcze raz dzięki.

Masz fajnego awatara :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 20:05 
Inept
Dołączenie:
Kwiecień 2011
XII - co do najszerszego posta...

43 linijki w Wordzie w widoku 100% x 18 cm= 774 cm
Gratulacje! Jestem mistrzem szerokości postów!

A na końcu widzę: Adminkalosztegopewnieniedoczytabezurazytotakizarcik

Ale ja doczytałam :D

Żartowniś :D

Podoba mi się. Mi podoba się. Się mi podoba. Podoba się mi. Mi się podoba. Się podoba mi. :D

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 20:19 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
Zgadzam sie, ze niektore pytania sa niedoprecyzowane :P A niektore bezsensowne - np. te dotyczace avatarow ;) Jesli gram/gralam w wiele roznych gier, w niekotrych mozna bylo tworzyc nawet 10 avatarow, to co, mam je wszystkie liczyc? Zwlaszcza, ze niektore avatary mozna traktowac ''powaznie'', a niektore robic tylko ''tak o''. Ponadto nie w kazdej grze tworzysz swojego avatara, ale jednak wciaz kreujesz swoj wizerunek - poprzez stworzenie np. profilu.

Ale jakos poradzilam sobie z odpowiedzia na te pytania - bralam pod uwage tylko to, czym naprawde 'gralam' :P

Profil GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 20:21 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2005
Puella napisał(a):
XII - co do najszerszego posta...

43 linijki w Wordzie w widoku 100% x 18 cm= 774 cm
Gratulacje! Jestem mistrzem szerokości postów!

A na końcu widzę: Adminkalosztegopewnieniedoczytabezurazytotakizarcik

Ale ja doczytałam :D

Żartowniś :D

Podoba mi się. Mi podoba się. Się mi podoba. Podoba się mi. Mi się podoba. Się podoba mi. :D

Jesteś, a nie jestem? tzn. ja jestem czy Ty jesteś? :) bo zacząłem się gubić :)

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do: