Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lis 2006, 12:00 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 138
Society: PLR, Bzz, K$, O PL
Nick w grze: Arko Okta Kot
Witam.
Z moimi globami to było tak:
Na samym początku jak się pojawiłem w PA to ani be ani me ani... ale trochę wcześniej poczytałem trochę popytałem i zacząłem jak pewnie większość z nas sweatować. pierwsze 1200 sweatu sprzedałem pamiętam po 1.3 i oczywiście kupiłem za to jakąś niekompletną PIXE i low fapa 5 i z powrotem na sweat (swoją drogą na początku bez armoura też można wytrzymać ale wtedy trza mieć mocniej podreperowanego fapa)... i tak kolejny sweat i kolejny i nagle wow co za radość mam OPLAO... ale zaraz zaraz DO TEGO TRZEBA MIEĆ AMMO :(... to sweat i ammo. Potem już tylko sweatowałem a jak mob był dry to go kill. I tak się zapuściłem do lasku z czerwonymi drzewami koło PA na sam hunt... cała amunicja poszła (1k) została mi na jednego moba I TO MUSIAŁ BYĆ YOUNG EXO bo każdego innego już bym nie zakillował więc trzask go i nagle : trutrutru!
Image
220 ped z exo younga
Potem trochę hunciłem i poznawałem uroki Eudorii i tutaj należą się podziękowanie tym wszystkim co czasami tp runy urządzają bo przez taki tp run wylądowałem w CP. A tam na bery wypadł mi ESI (nie mam screena). Ale stoję tak sobie koło TP w CP i pytam się czy ktos nie urządza tp runu a tam taki koleś w GREMLINIE niejaki Marlize42 Leguana mówi, że mnie podprowadzi do Twin to pobiegliśmy i po drodze BACH kolejny global ok 56 ped a na drugi dzień znowu z nim tp run i kolejne BACH global 87 ped.
Następnie się przeniosłem w ramach zwiedzania na teren koło outpostu na S od CP na ARMAXY (dodam, że tylko cow) a tam jakis COMBIBO się przyplątał to go ciach i : trutrutru!
Image
Miałem tam jeszcze w tym miejscu dwa globale każdego dnia pod żąd (brak screenów).
A potem... NĘDZA... nic... zawsze - :(
Trwało to jakiś miesiąc a ja w trakcie poznawałem planete i nawet na Armecie jakieś tpruny zrobiłem aż pewnego dnia idę w teamie z kumplem i :
Image
157 ped Argo Adult koło Hades South
potem chwila przerwy i za kilka dni:
Image
210 ped z Moliska Young koło Zychion w teamie
i kilejny następnego dnia w tym samym miejscu:
Image
113 ped Atrox Young koło Zychion w teamie
Jak pewnie zauważyliście ostatnie dwa screeny to jak już byliśmy w nowym socu "Pszczoły".

To by było na dzisiaj tyle. Jakieś inne globy tez były ale nie pamiętam bo to późno w nocy i bardzo zaspany byłem. Dodam, że kiedyś poszedłem ratować rpaga z opresji bo się do outpostu dostał (S od Minopolis) a że byłem trochę wcięty to mówię do rpaga, że idziemy popolować na chwilę (czekaliśmy na resztę ekipy co nam miała pomóc ale jakoś długo im szło) zanim nie przyjdzie reszta i pierwszy był Armax Bull Mature to go zaczęliśmy killować no i rpag odpadł a ja zostałem sam i armaxik zdjął mi hp do poziomu, że jeszcze jesen raz i bym upadł ale pomyślałem, że mi się nie chce fapować i go zakillowałem do końca a w tym czasie rpag się reviwalnął i nagle trutrutru... Z PIERWSZEGO ZA JAKIEGO SIĘ ZABRALIŚMY GLOB!!! Miał ktos tak?

pozdro dla wszystkich
w szczególności dla pszczółek ( i naszego Królowca), powerfiściaków, Marlize, M.W., dawnych PL Rangers, i wielu wielu innych.

Ostatnio edytowany przez Okta 25 Sty 2007, 15:37, edytowano w sumie 2 razy

Profil Offline
PostWysłany: 03 Lis 2006, 15:56 
gratuluje widze kolega ma farta i od zera do czegoś doszedł, ciekawe jak teraz spędzi czas w pe bo z oplem nie polata :oops:

Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lis 2006, 18:26 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 121
Society: Kingsajz
Nick w grze: Mariusz Garwen Szybki
Graty :)

PS. Po VU biłem opalem+a101 armaxy youngi byki i krowy więc da sie tym polowac na mniejsze moby

Profil GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 03 Lis 2006, 18:40 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
Gratki,i thanks za ''storyline'',w koncu forum jest od pisania :)
Duzo nastepnych zycze :wink:

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lis 2006, 18:55 
Poor
Dołączenie:
Październik 2006
HP: 94
Society: Pszczooołyyyy
Nick w grze: Pulpet
Gratki, gratki, gratki :P Niezły start, jak widzę.. XD

Osobiście nie mam szcześcia do generatorów liczb losowych :P

(miałem napisać coś dłuższego, ale limit nie pozwala :()

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lis 2006, 19:47 
Unskilled
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 126
Society: Darkside Renegades
Nick w grze: Symulakron
gratki! niewielu ma takie szczęscie na początku przygody z EU :) oby HOF GOD ;) cie nie opuszczał

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 03 Lis 2006, 21:57 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 102
Society: www.EF.pl
Nick w grze: Mortifer Kemoiz
No no ;) Globalik po 1k ammo na poczatku gry... Heh ;) Grateczki wielkie!

pzdr.

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 23 Sty 2007, 21:17 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
Ach jak przyjemnie coś tutaj napisać :D :D :D :D

Kilka dni temu zacząłem Korrsić a że słabiutkie skille to 380L do dłoni i ampik 103 i czasami od niechcenia breerka M2 z 102.
Tak oto udało mi się wyciągnąć naszego największego pechowca na hunt na allo koło lim. własciwie to mieliśmy kończyć bo już powoli się czas i ammo kończyło (dokładnie to miałbyć ostatni mob) aż tu nagle:
Image

Tak jakoś mi się spodobało allo, że mówię wczoraj do socowców, że idę po hofa... a oni powodzenia i żebym nie zapomniał opalo wziąśc :D :D :D :D
Ale jak to zwykle w życiu bywa kom był zajety w ja zmęczony to ni z tąd ni z owąd bach... i śpię (mówię wam jakie to zaskoczenie jak się człowiek budzi w środku nocy i myśli "no miałem na allo po hofa iść... hmmm... ale mi się k.... nie chce..." i bach do wyra z powrotem...
Ale rano to już mówię "ok. kawka poranna jest gotowa to trza wywalić resztę ammo" i :
Image
Po powrocie do domu zachciało mi się powtórzyć wypad na allo a, że udało mi sie z kimś spotkać z kim się umawiałem od dłuższego czasu to patrzę na all chat a tu bach: Aster trafił hofa z allo ponad 2k... No to pomyślałem, że po ptokach ale jakoś to wewnętrzne przeczucie mi nie dawało spokoju to na soc chacie piszę znowu (wiecie podniesiona głowa, ręce ku góże, wcześniej pół godziny medytacji, modły do Wielkiego Oma... itd... :) ) "to teraz ide po hofa" a oni jak zwykle: "a kanapki na drogę wziąłeś... ". No ale po 15 minutach od hofa Aster bach:

Image

MÓJ PIERWSZY HOF.

Image

ach jak przyjemnie się pisze w tym poście :)

No dobra spadam na browara...
...acha i jeszcze jedno : zgodnie z obietnicą wszystkie Pszczółki zapraszam na browara (do Łodzi)

pozdro

JUPIIII!!!!!

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Sty 2007, 00:19 
Unskilled
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 0
Society: DARKSIDE Renegades
Nick w grze: Widziu Widzioslaw DarkSide
fak sic , niektórzy to mają farta, ja jak zwykle >>wielkie G
ale graty man ..

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Sty 2007, 00:21 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
gratki ;) ;)

(Widziu,ja tez wielkie g. przez cale vu :P)

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Sty 2007, 09:03 
Adept
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 102
Society: www.EF.pl
Nick w grze: Mortifer Kemoiz
No no :D Piekne grateczki dla ciebie! ;)

Nie ma to jak bumpnąć z rana :D

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 24 Sty 2007, 09:53 
Green
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 116
Society: Freelancer
Nick w grze: Thomas Thomasso Sta
GRATY! 8)

W takich przypadkach ja te co opisales, to teoria ze PEU wszystko jest losowe i kwestia szczescia bierze w leb. Nastrzelales globali/hofow na wieksza kwote niz ja podczas 2 lat bytnosci w PEU, a byly czasy, kiedy polowalem na moby 3-4 godz. dziennie. Czasami wyglada to tak jakby podczas kolejnych VU MA wybieralo sobie losowo jakis graczy i przypinalo im jakas "flage", ktora zwieksza szanse na globala/hofa podczas wykonywania jakiegos "zawodu" :twisted:

(c) by Marciol

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2007, 15:12 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2006
HP: 169
Society: Hunters Unlimited
Nick w grze: Infinity
MA tylko zachęca gracza dajac mu hofa , przedzej czy pozniej i tak sie wszystko przepier****
przynajmniej w moim wypadku tak bylo. ja tez chcem znowu byc noobem i tez chce znowu trafic hofa

by the way graty

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2007, 15:43 
Amateur
Dołączenie:
Listopad 2005
HP: 0
Nick w grze: Eol
Courtney napisał(a):
MA tylko zachęca gracza dajac mu hofa , przedzej czy pozniej i tak sie wszystko przepier****
przynajmniej w moim wypadku tak bylo. ja tez chcem znowu byc noobem i tez chce znowu trafic hofa

by the way graty

To sprzedaj skile :)

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sty 2007, 21:45 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2006
Misko , a myslisz ze co ja robie ? zerknij na gielde :) tylko te esi zasrane sa drogie jak akcyza

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2007, 19:54 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2006
I znowu jak przyjemnie coś tutaj napisać :D

Niewiele myśląc jak killnałem hofka poszedłem na drugi dzień w to samo miejsce rozglądam się w lewo, w prawo a tu pustki... Hmmm... Myslę sobie no cóz MA zdecydowanie zdjęło spawn czy co przeze mnie ale patrzę i kątem oka dostrzegłem zieloną kropke na radarze... HA! mówię.. ktoś spał w moim łóżeczku, ktoś jadł z mojej miseczki... :D :D no ale cóz ten ktoś byl pierwszy to odbiłem od zielonej kropki na S o kill kill KILL KILL ile wlezie te allo... aż u nagle:

Image
411 ped allo Y ( apotem zielona kropka podbiegła do mnie i graty a to był Enkorr :D )

tak oto zacząłem robiś serie na allo i w wyniku tego:

Image
73 ped allo M

Image
108 ped allo M

Aż wreszcie chciałem zakkilować Troxa Alphę bo mnie coś tak ruszyło jak zajmowałem się allo to dałem cynk Kalamanowi, że potrzebuję pomocy biegnąc z FF na S zaczepił nas troxik:

Image
71 ped atrox prov.

Z kolei jak allo przestało już sypac to pomyślałem, że się przeniosę koło Ithaki na troxy i:

Image
98 ped atrox O

Pwenego dnia dałem się namówic z powrotem na allo i poszliśmy w teamie z Garwenem i:

Image
96 ped allo M

Aż w końcu nie wytrzymałem i poszedlem na Argo bo dawno ich nie odwiedzałem i:

Image
106 ped argo guard

A podrodze upolowałem takiego oto "globalika":

Image

W sumie dwa tygodnie huncenia i 880 ped lotów. Podskillowałem sobie troszeczkę :) a to zawsze cieszy :)

pozdro

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lut 2007, 21:44 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2006
Gratki rozpedziles sie.... schizowe pytanko.... czy masz aż takie długi że ci kartę zamazało ? Bo ogladajac screeny nawet nei wiem czy wychodzisz na plus wiec zastanawiam sie czy mam Ci gratulowac czy tez nie ; )

Profil Offline
PostWysłany: 04 Lut 2007, 22:07 
zaszalał i wpłacił pare k ped :d dajcie spokój mu no:D gold card synu...pamiętaj..wtedy mozesz miec w sroc keyloggerów tylko na maila nie właź:D

gratz

Mężczyzna
PostWysłany: 04 Lut 2007, 22:19 
Green
Dołączenie:
Wrzesień 2006
HP: 116
Society: Freelancer
Nick w grze: Thomas Thomasso Sta
No GRATY! Za HoFa i globki a takze za zdobycie RDA :wink:

8)

(c) by Marciol

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 05 Lut 2007, 19:12 
Apprentice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2006
HP: 121
Society: Kingsajz
Nick w grze: Mariusz Garwen Szybki
Graty i nawet mój skromny udział uwzględniłeś :)

Profil GGOffline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do: