Odpowiedz

zainteresowani wystąp
chcę w czymś takim uczestniczyć ! 43%  43%  [43]
bardzo ach bardzo chcę w czymś takim uczestniczyć !!!!! 57%  57%  [56]
Razem głosów : 99
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 11:54 
Capable
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2005
HP: 110
Society: Ziemniak Niemyty Luz
Nick w grze: Elanor
Radze tez podac wymagane teleporty, bo potem moze byc niemila niespodzianka.

PS ''odswiezyc''

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 13:15 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
HP: 127
Society: Outsiders PL
Nick w grze: Dawid Burks Bujak
Faktycznie wypadało podać TP :P

No więc tak:

Hispidusy -> Solfais Crater

Cersumony -> Oyster Isle

Kingfishery -> Memorial Island

Przy większej grupie możnaby ewentualnie na falxy wyskoczyć do Omegaton West Habitat

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 13:33 
Initiated
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 120
Society: Chłopaki z Ferajny PL
Nick w grze: MarO MarO MarO
A dlaczego nie Araneatrox?
~2000hp
Ambu Old Alpha
~1600hp

Ostatni raz biliśmy Ambu Old Alpha tuż po zmianie parametrów mobów, ilość ludzi była naprawdę nie duża, może 15-16 osób, a dawaliśmy radę :)
Zastanówcie się nad Araneatroxem :)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 14:20 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Co do ambu może być dobry pomysł bo po mutacji nie trafiają tak często i kilkanaście osób mogłoby je spokojnie bić na landzie na S od New Oxford ale na pająki się nie pisze. Potrzebaby moim zdaniem ~30 osób i w ogóle rzeźnia by była. Generalnie chodzi o to żeby nie tracić czasu na podział łupów więc każdy team walczy sam.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 15:31 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
HP: 0
Society: Kingsajz
Nick w grze: Martre
tia, nie zebym chcial byc zlosliwy czy cos, w koncu nic jeszcze nie pilem, descz pada i dlugi łykend sie zbliza...
ale z takim pomyslem na podzial lotu, to proponuje snable, exa, tudziez daikiby, i to tez raczej te mlodsze :P
jaki sens jest wybierac sie, na mocne moby, przy takim podziale ?
bez armora, apteki, ect, kiedy jeden przypadkowy hit, i czas na dobiegniecie do timu, zasadniczo pozbawia udzialu w locie ?
idea - wor (do ktorego wrzucane jest wszystko, lacznie z rekawica), zostala wielkorotnie przetestowana i jest najsprawiedliwsza, jedynym minusem jest czas oczekiwania na pedy
btw powodzenia w organizacji, moze sie ktos skusi
pozdr
MArtre

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 16:57 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Na evencie organizowanym przez Abyssa był właśnie taki podział lootu i wszyscy byli zadowoleni. Nie zamierzam przez godzinę czy dwie ręcznie wszystkiego dzielić, bo to ma być przede wszystkim ZABAWA a nie sposób na zarobek.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 17:20 
Beginner
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2006
HP: 90
Nick w grze: Michal vel Baraneq
Nie wydaje mi sie zeby "automatyczny" podzial lootu byl sprawiedliwy, dlaczego? poniewaz zalozmy ze przyjdzie wiecej osob ktore nie zmieszcza sie w 1 team i jak wtedy podzielisz loot? skoro tylko jeden team bedzie zgarnial cala pule (ten ktory zada wiecej dmg) i rozdzielal miedzy soba? przemysl to.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 17:22 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
anom, dlatego powodzenia zycze
zabawa, zabawa, ale sympatycznie jest gdy przynajmniej poniesione koszty sie zwracaja :P

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Kwi 2008, 17:35 
Unskilled
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
Nick w grze: Krzysztof
Niestety ale taki podział też mi się nie podoba.

Pozatym pora może odpowiednia ale tego dnia jeszcze pracuje.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Kwi 2008, 15:02 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
No cóż jeśli próba zorganizowania czegoś kończy się jedynie narzekaniem to w takim wypadku odwołuje dzisiejszy event, a rozważania na temat 'sprawiedliwości' podziału lootu i strat jakie można ponieść zużywając dwa lub trzy powerfisty pozostawie bez komentarza bo z całą pewnością się nie dogadamy.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 30 Kwi 2008, 15:59 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
proby organizcji pewnych przedsiewziec, mozna podzielic na kilka grup, ale dwie najwazniejsze (imo) to takie ktore sa organizowane wedlug pewnych, spojnych, sprawiedliwych i przejzystych zasad, ta druga grupa to eventy organizowane wedlug zasad, ktore za sluszne przyjmuje tylko organizator
ideą "power fista" jest hunt mocnych mobow przy pomocy, tejze broni, jesli uwazasz, ze znajdziesz chetnych ktorzy beda brali udzial w tego rodzaju evencie, huncac np stare ambu, pajaki, ewentualnie np stare troxy, bez armoru, apteki itd, i potem zgodza sie na podzial lotu - jak to okresliles - przez "firme, to wybacz ale albo jestes naiwny, albo szukasz naiwnych
podzial lotu typu "wór" zostal wypracowany przez kilka spotkan tego typu i jest najbardziej sprawiedliwym podzialem (zwlaszcza wtedy kiedy do "wora" zaczeto tez zaliczac, tak zuzyte jak i niezuzyte rekawice), biorac pod uwage ilosc dmg zadawana przez chocby te moby ktore wymienilem, ilosc przydazajacych sie revow, czasu dobiegania do timu, itd, itp, ale tu zaczynam powtarzac to co pisalem kilka postow wyzej
obrazac sie nie ma co, bo inicjatywa godna pochwaly, ale... no coz, zasady sa dla uczestnikow, a nie na odwrot
tak btw stawiam dolce przeciw orzehom, ze w momencie trafienia kilku globow przy minimalnej liczbie "zywych" avatarow, pojawilby sie problem z pozniejszym podzialem lootu, i dobra zabawa by zdechla, a atmosfera pikinku zwalila na morde
pozdrawiam
Martre

edit
dorzuce cos, zeby nie bylo, iz tylko krytuje, kilka razy w pare osob, kiedy nie chchialo nam sie liczyc lootu, wybralismy sie w armorach, z aptekami i calym zelastwem, ze sztyletami z tt na srednie troxy, a bez sprzetu, rowniez ze sztyletam z tt na rozne moby w tym ambu w neas, zabawa rownie przyjemna, revow malo badzo wogole, a zabawa rownie przyjemna, zaproponuj cos takiego, a chetnych pewnie kilku - kilkunastu, znajdziesz
pozdr

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 01 Maj 2008, 00:22 
Green
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Marte zawsze miałem o Tobie dobre zdanie ale zaczynasz mnie wku.wiać. Zasady które opisałem dotyczą tak samo mnie jak i każdej innej osoby. NIE O KASĘ TU CHODZi.

Z tego co wiem nikt nie jest aż tak biedny żeby nie było go stać na te 34 pedy ( ~7,3zł) po to aby się pobawić dwie lub trzy godziny zwłaszcza że piwo wypite w międzyczasie więcej kosztuje. Jeśli już rozmawiamy o 'sprawiedliwości' to kto mi zagwarantuje że nikt mnie nie zechce wydymać zaniżając ilość towaru który zlootował? Ja mam to w d.... ale niektórzy uważają inaczej.

NIE ZAPOMINAJ ŻE ORGANIZATOR JEST DOKŁADNIE W TEJ SAMEJ SYTUACJI CO UCZESTNICY, WIĘC KONIEC GADKI O NIESPRAWIEDLIWOŚCI BO KAŻDY PRACUJE NA WŁASNY RACHUNEK !!!

PS. Brałem udział w WOF i pomimo że ominęło mnie 5 lub 6 globów i wyszedłem na spory minus wcale nie uważam że było źle. Ważne że ZABAWA BYŁA PRZEDNIA!!!

PS2. Jestem wypity więc przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne i takie tam...

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 01 Maj 2008, 01:05 
Gacie Gibona
Dołączenie:
Lipiec 2006
:D
manipulacji komentowac nie bede :P
wiem, ze nie chodzi o kase na tego typu evencie, tyle, ze to ma/mialbobyc, miejsce (event) gdzie szanse sie wyrownuja :)
tzn nie ma znaczenia poziom skila, sprzet, tylko dobre nastawienie i chec zabawy :P
dawid, tak sobie mysle, ze czasy totalnego "pf" juz minely, sprawdz ile osob wyrazi chec na event wedlug zasad ogolnie przyjetych (tak wiem podzial lootu:/ ), badz wedlug pomyslu ktory ci podalem
btw to, ze *****, to zadna nowosc :P kazdego to dotyka predzej czy pozniej :P pomysl o mojej zonie i o "soc mejtach", tez to musza znosic, a jeszcze, sa zywi ludzie, ci to dopiero maja.... :P
pozdr
Martre

p.s. ja bardzo chetnie wezme udzial w power-fiscie, to tak na marginesie

Profil Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Maj 2008, 03:04 
Amateur
Dołączenie:
Lipiec 2006
HP: 169
Society: Hunters Unlimited
Nick w grze: Infinity
jak juz dojdziecie do porozumienia to dajcie mi znac please, zglaszam sie do udzialu.
aha jak bedzie na dmg to ide w armourze i po problemie nie? tylko troche glupio jakby jednej osobie wypadlo esi czy cus lol ;)

Profil Offline
Kobieta
PostWysłany: 02 Maj 2008, 09:14 
Unskilled
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2007
HP: 119
Society: brak informacji O_o
Nick w grze: Ann
....no ja tez jestem chętna :) zawsze to jakies urozmaicenie :roll:

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Maj 2008, 11:07 
Initiated
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2005
HP: 120
Society: Chłopaki z Ferajny PL
Nick w grze: MarO MarO MarO
Też chętnie wezmę udział :)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 02 Maj 2008, 19:29 
Qualified
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2005
Society: Chłopaki z Ferajny (dobra ekipa!)
Nick w grze: The Sundance Kid
zalezy od daty, ale pewnie mi bedzie pasowalo - tez mnie zapiszcie :)

Profil GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Lis 2009, 14:28 
Unskilled
Dołączenie:
Kwiecień 2006
HP: 93
Od razu przepraszam za wykopywanie archeologicznych tematów :)

Jednak moim zdaniem może warto zrobić jeszcze razem taki event z Power Fistem?

Co Wy na to?

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Lis 2009, 18:11 
Novice
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2006
Society: Poltropia
Nick w grze: Loss_AdKos
NetJaro napisał(a):
Od razu przepraszam za wykopywanie archeologicznych tematów :)

Jednak moim zdaniem może warto zrobić jeszcze razem taki event z Power Fistem?

Co Wy na to?

Uwzględniając naturę typowego Polaka nie jest możliwe zorganizowanie tego eventu bez opcji "Leader take all" .
Było już kilka prób organizacji PF bez tej opcji i kiepsko się to skończyło.

Ewentualnie można się pokusić o bardziej zamkniętą formę eventu dla określonego top polskich society.

Profil Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 29 Lis 2009, 18:16 
Trained
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
to niech liderem będzie znana i zaufana osoba i problem z głowy, kiedyś nawet byłem liderem :D

ej...a co z moim eventem ? exo grindfest mieliśmy, 2 teamy z lp120 ?:P

Profil Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Panel
Skocz do: